Robert Więckiewicz

8,2
82 513 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Więckiewicz

To wszystko mówi o gustach tej polskiej, marnej publiki.

Rittner

Publika ogląda to co jest.Nie obrażałbym ludzi,których nie znam.Rozumiem,że Ty nie zaliczasz się do tej polskiej publiki?

irish23_faurepavane

Akurat Więckiewicz ze współczesnych polskich aktorów na to najbardziej zasługuje.

ikcibaZlewaP

Też mam takie zdanie.Aktor bardzo dobry.

irish23_faurepavane

Dokładnie.

ikcibaZlewaP

wystarczy obejrzeć chociaż kilka fimów z jego udziałem, żeby dostrzec talent.
Świetny aktor i w pełnie zasługuje na miano jednego z najlepszych.

Rittner

A kto to jest pan Cybulski? Aktor dawnych czasów, których filmy mnie (nas?) nie interesują. Wolę Roberta Więckiewicza, bo zdecydowanie wyróżnia się z grona młodych polskich aktorów. Zaskakujący i nietuzinkowy.

Nikki_9

Nikt nie oczekuje od Ciebie, żebyś decydował się na tak wielki wysiłek intelektualny i oglądał pana Cybulskiego z dawnych czasów. Oglądaj Harrego Pottera tak jak lubisz.

Rittner

de gustibus non est disputandum.

Nikki_9

O gustach się nie dyskutuje, ale gusta się ocenia. Powiedz mi, co oglądasz, a powiem Ci kim jesteś.

Rittner

Akurat czy gusta to nie wiem (zwłaszcza zastanawiam się, czy warto?), ale zachowanie jak najbardziej oceniać można.
A po Twoich kilku wypowiedziach mam wrażenie, że trochę traktujący innych z góry i zaduchany w sobie jesteś.

Choć co do oceny Pana Więckiewicza się zgodzę - miał parę dobrych ról (i sądzę, że jeszcze parę przed nim), ale nikt się chyba spierać nie będzie, że do formatu Pana Cybulskiego mu jeszcze sporo brakuję.

ZarathustraTakoRzekl

chyba zadufany? ;]

Tigercub

ja tam nawet nie wiem kto to jest ten Cybulski i szczerze mowiac nie interesuje mnie to :P

Rittner

ja akurat, dasz pan wiarę?, kojarzę Cybulskiego i oczywięcie, Cybulski świetnym aktorem był, ale nie oznacza to, że miał wyłączność na świetne aktorstwo. Więckiewicz jest rewelacyjnym aktorem z bogatym dorobkiem, dał się poznać w wielu różnych kreacjach i jak dla mnie wszędzie się wyróżniał, więc jaka to niby obraza dla ś.p. pana Cybulskiego?

antygrafik

Cybulski dla polskiego kina to ktoś taki jak James Dean dla amerykańskiego. Jeśli ktoś nie zna takich postaci, zjawisk to piękną laurkę sobie wystawia. Dla takich aktorów nie ma porównania, oni wyznaczają, wyznaczali nowe myślenie o aktorstwie, wzbogacając je w istotny sposób. A Więckiewicz? Ja takich ludzi nazywam filmplayerami, grają w jakiś tam sposób, nie wnoszą nic nowego, są bo nie ma innych. Jeden z tysięcy na swiecie.

Rittner

Cybulski i Dean są postaciami kultowymi, stworzyli świetne kreacje, filmy z nimi igląda się z zapartym tchem. to fakt. nie mam zamiaru umniejszać im, ani innym wielkim. nie zmienia to faktu, że kino się rozwija, przychodzą kolejne pokolenia aktorów. oceniać ich nisko tylko dlatego, że są współcześni, że grają obecnie, że nie są jeszcze legendami? moim zdaniem znacznie krzywdzisz Więckiewicza, który pokazał wiele różnych twarzy i nie zgodzę się, że nie wnosi nic do filmów. obrażasz jednocześnie ludzi, którzy go cenią, a to już kompletnie nie jest fair.

Rittner

jeśli uważasz, że Więckiewicz jest jednym z wielu to też jak ci nieznający Cybluskiego wyznaczasz sobie mierną laurkę :P:P
Obejrzyj filmu z nim to się przekonasz, że jest jednym z najlepszych :D

pixi222

a plac czerwony jest zielony.

Rittner

jeśli tak twierdzisz to twój problem :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones