Robin Dunne

6,1
580 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robin Dunne

Tego powinni zabronić!

użytkownik usunięty

Nienawidzę tego gościa. Jak widzę go w jakimś filmie to bierze mnie na wymioty. Psuje mi każdy film. Powinni go ukatrupiać zawsze na początku i z perfidią. Miałabym wtedy satysfakcję:)

użytkownik usunięty

zgadzam sie w 100%. ja tez go nie lubie. a ten wyglad az sie prosi zeby mu dowalic

odświeżam temat.;D też go nie lubię.;p

Valenciaa

on jest spoko, fajnie gral w szkole uwodzenia

astok0

Ojj Boże odczepcie się od niego :D Zagrał dobrze w szkole uwodzenia, a w
jego ostatnim serialu sanctuary też wypadł dobrze więc nie wiem o co wam
chodzi ;p

xxelka

Jasne, świetnie zagrał w Sanctuary. Zwłaszcza w ostatnich dwóch odcinkach, gdzie zdziwienie przedstawiał głównie za pomocą malowniczo otwartych ust, a gniew - przez wytrzeszczanie oczów. Porazka po prostu.

poramancz

To szczerzenie zębów jest magiczne. :D Ale nie mam nic przeciwko niemu samemu. ;)

poramancz

Ogólnie mi nie przeszkadza (a pod koszulą ma nawet fajne ciałko), ale właśnie te otwarte wiecznie usta w Sanctuary działają mi na nerwy. On ich nie otwiera tylko kiedy jest zdziwiony, ja mam wrażenie, że on ma je wiecznie otwarte.

poramancz

Yhym najbardziej mnie wkurza w tym serialu ;] Udawanie kozaka i kogoś ważnego mu nie wychodzi. Podobał mi się odc. w którym przemieniał się w potwora, myślałem, że już tak zostanie, ale niestety ;s

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones