Robin WilliamsI

Robin McLaurin Williams

8,8
55 879 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robin Williams

53 miejsce w rankingu w momencie smierci, ciekawe ilu fanów się nagle odnajdzie :)

half_past_seven

u mnie od dawna ma 10 i dodanie do ulubionych... najukochańszy aktor mojego dzieciństwa... matko, to straszne :( ogromny smutek i żal

żegnaj, Kapitanie!

tolerancja91

Tak jak i u mnie od momentu mojego zarejestrowania się na filmweb to Robin miał u mnie 10 i serduszko. Masakra nie dociera to jeszcze do mnie ...

Kacorek89

U mnie tak samo. Od początku 10 dla Robina. Wspaniały aktor, którego już nie zobaczymy w nowych rolach :(

half_past_seven

I 12151 osób dodało do ulubionych. Temat i tak zapewne zostanie usunięty, jak zawsze, a szkoda.

half_past_seven

Uwielbiam takie tematy...

half_past_seven

No to zobaczymy

half_past_seven

Za 24h będzie w TOP 15, założę się.

DiegoGonzales

Zakład ci nie wyszedł. ;)

Unimportant

No fakt, przeliczyłem się i przegrałem. Ale proszę zauważyć że wystarczy umrzeć żeby podskoczyć kilka oczek w rankingu.

DiegoGonzales

Fani teraz go ocenili ja na przykład dziś oceniłem go a wcześniej o tym nie myślałem ale w końcu bym go ocenił .

wort801

Oceniłeś rzecz jasna na 10?

DiegoGonzales

na 9 i tak chciałem nawet gdyby nie umarł

half_past_seven

Ten aktor i tak zasługuje na wyższą pozycję, więc co za różnica.. ._.

Unimportant

To ciekawe,że tak uważasz bo swoją oceną jego średnią zaniżasz.

lucer

Czemu niby zaniżam? 8 to bardzo dobra ocena. Sam nie dałeś mu żadnej oceny, więc bardziej zaniżasz.

Unimportant

Zaniżasz, bo jego średnia to 8,7. Dając mu 8 obniżasz mu średnią. Gdybyś nie dała oceny, to jego średnia byłaby większa (nie w części dziesiętnej rzecz jasna, ale na dalszym miejscu po przecinku).

Sam u mnie ma 8 i wiem, że to bardzo dobra ocena, ale ludzie filmu na tym portalu mają bardzo wyśrubowane średnie, bo w przeciwieństwie do filmów raczej mało osób wchodzi, by oceniać np. aktorów, którzy im się nie podobali; raczej docenia się tych, których lubimy. Stąd dużo osób daje 9-10 dla ulubionych postaci, a reszty nie ocenia w ogóle.

Dałem mu 8, bo uważam że na tyle zasługuje, ale biorąc pod uwagę, że ma średnią 8,7 tylko mu tą oceną szkodzę i lepiej byłoby tej oceny nie wystawiać. Wiem, że to dziwne, ale tak już jest.

Amagi

Naprawdę nie masz się czego czepiać człowieku? Ogarnij się... ._.

Unimportant

To naucz się matematyki na poziomie szkoły podstawowej, by nie drażnić ludzi takimi twierdzeniami:
"Sam nie dałeś mu żadnej oceny, więc bardziej zaniżasz."

Aluminium350

Nie zrozumiałeś o co mi chodzi, więc spadaj z tekstami typu "naucz się matematyki". -.-

Unimportant

Zrozumiałem.

Amagi

Chodziło mi tylko o jego pozycję w rankingu, a nie o średnią..

half_past_seven

nie rozumiem czemu się czepiacie, nie każdy pamięta o wszystkich aktorach żeby ich ocenić, ja na przykład uwielbiam go od zawsze ale dziś weszłam na jego profil tu i nie miałam go ocenionego więc oceniłam no i w czym problem?

half_past_seven

#46 (+7)

BozekVooDoo

13027 (+876) osób dodało do ulubionych

half_past_seven

Zawsze był jednym z moich ulubionych aktorów i od paru lat ma 10. Był fantastycznym aktorem komediowym i dramatycznym, był wyjątkowy. I uważam, że zasługuje ma miejsce w pierwszej 20. I nie widzę w tym nic złego, że ludzie teraz zaczęli oceniać. Nie oceniają nie znanego sobie aktora, tylko nie zrobili tego wcześniej. Naprawdę ktoś jest tak głupi, że myśli, że śmierć to najlepsza rola i to jest jedyny powód dawania ocen teraz?

wrzos09

Mój komentarz odnosi się do trendu, nie samego aktora. Jak ocenisz popularne strony np. kwejk, joemonster udostępniające galerie obrazków, filmiki upamiętniające aktora oraz 'internetowych artystów', którzy w pośpiechu tworzą owe filmiki, gify i obrazki ? Uczczenie pamięci czy próba zdobycia popularności na czyjejś smierci ?

half_past_seven

Nie umiem się do tego odnieść, bo nie odwiedzam stron, które wymieniłeś, ani jakoś nie rzucają mi się w oczy rzeczy które wymieniłeś. Jedyne o czym czytałam w internecie to wspomnienia i kondolencje od muzyków i aktorów na facebook'u. Z drugiej strony nie mam pojęcia na czym ma polegać zdobywanie "popularności" na pisaniu o czyjejś śmierci.

half_past_seven

Ktoś zagubiony w otchłaniach Filmwebu przypomni sobie o nim i doda do ulubionych.

half_past_seven

Teraz jest na 40. To i tak całkiem nieźle biorąc pod uwagę niektóre przypadki.

MontyPatton

Jakie przypadki?

Unimportant

Chociażby takie jak Heath Ledger. Może kojarzysz jak po jego śmierci było sporo kontrowersji o to, że jego średnia nagle podskoczyła.

MontyPatton

Ojej, wielki mi problem. Po prostu jak jakiś aktor (szczególnie jak był dobry) umiera, to zazwyczaj jest wokół tego szum i dużo osób przypomina sobie, że nie dała mu oceny na filmwebie..

Unimportant

Myślisz, że mam z tym jakiś problem? Ja jedynie stwierdziłem fakt.

MontyPatton

No trochę tak to wygląda. ;)

Unimportant

W takim razie przepraszam, że cię zmyliłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones