Robin WrightV

Robin Virginia Gayle Wright

8,0
35 974 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robin Wright

nie można od niej oderwać wzroku. piękna kobieta.

jacob_filmweb

To fakt. Z ciekawości chciałem zobaczyć jak wyglądała w młodości i po prostu padłem z wrażenia...
https://www.youtube.com/watch?v=2TDTiP0DGYk#t=239
Po prostu ideał kobiety, naturalnie piękna, dużo ładniejsza niż niejedna Miss World.

marcin_kkkk

akurat tego nie widziałem, dzięki! faktycznie gdy była młoda szczęka opada. piękna.

jacob_filmweb

Gdy była młoda wyglądała jak tysiące ładnych dziewcząt. Dopiero teraz wygląda niesamowicie.

jacob_filmweb

Zbyt męska.

Jinno

Spoko.

Jinno

To prawda, ma bardzo męską twarz. Zupełnie nie mój gust.

Jinno

Ślepi lekko jesteście, jedyne co ma "męskie" to kształt twarzy. Chociaż dla mnie jej szczęka jest piękna, niemal wyrzeźbiona. Jak ktoś woli nijakie rysy twarzy to trudno.

whitestripes_333

Myślę, że mogła mieć kiedyś progenię. Jeżeli jesteś kobietą, to zrozumiały jest pociąg to tego typu kształtów, zarzucanie lekkiej ślepoty to niezrozumienie.

Jinno

Ale jakich kształtów? Skąd wiesz do czego mam pociąg? Pooglądaj trochę dobrej fotografii, przypatrz się zdjęciom legendarnych modelek - jest masa kobiet które mają kwadratową/prostokątną twarz i widocznie zarysowaną żuchwę (jak również piękne kości policzkowe) i jest to ich atut. To że ktoś woli u kobiet buźki okrągłe jak księżyc (na ulicach takich masa, od groma) nie znaczy że wszystkie inne są be. To tylko jego prywatny gust.

jacob_filmweb

tak? dajmy na ta Marvel chyba ladniejsza w hoc. ale juz na zdjeciach nie ;) co nie zmienia faktu ze swietnia rola.

jacob_filmweb

Piękna, nie piękna. Zimnokrwista suka.

marcin261287

Ładnie tak pisać o kobietach?

sinteriana

A co nie wolno?

marcin261287

Wszystko wolno, ale że to nie świadczy o wybitnej kulturze to inna sprawa

sinteriana

A napisałem nieprawdę? Czy w ramach przez ciebie rozumianej 'kultury' mam kłamać?
A druga sprawa, napisałem o fikcyjnej postaci z serialu, nie o kobietach jako ogóle. Nie widzisz różnicy?

marcin261287

E, co w głowie to na języku jak to mówią...

marcin261287

Ale oczywiście każdy może opisywać jak mu tam pasuje

sinteriana

Każdy może pisać bzdury i tu się z tobą zgadzam.

marcin261287

I wielu tu pisze bzdury...

sinteriana

Szkoda, że równasz do najgorszych.

marcin261287

Inaczej nie mielibyśmy płaszczyzny do konwersacji, więc musiałam.

sinteriana

Tak sobie wmawiaj. A wystarczyło powstrzymać się od głupiej zaczepki i jeszcze głupszych prób wybrnięcia z tego.

marcin261287

Pani Robin Wright to piękna kobieta ale postać, którą gra w HoC budzi we mnie wstręt. To taka współczesna Lady Macbeth, z tą różnicą, że mężuś nie ustępuje jej w niczym w perfidii. Jestem dopiero po kilku odcinkach pierwszego sezonu a już mam nadzieję, że zobaczę jak państwo Underwood spadają w przepaść w płonącym samochodzie.

jacob_filmweb

Polecam obejrzeć ją w "Obietnica"(2001)

jacob_filmweb

Popieram!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones