Rocky Marciano

Rocco Francis Marchegiano

10
1 ocena gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rocky Marciano

De La Choya jest świetny, Muhammad Ali jest fenomenaly, ale Rocky Marciano był, jest i pozostanie Niekwestionowanym Mistrzem Mistrzów. 49,0,0, /43

użytkownik usunięty
Sawyerr

Zdecydowanie przeceniony co z tego ze mial zajebisty rekord jak na nim czterech dziadkow z nazwiskami a reszta to anonimy .

Popieram Joe Louisa znokałtował gdy ten był na wykonczeniu Archie Moore to samo.Gdyby stoczyłby pojedynek z Lennoxem Lewisem Tysonem lub Klitschko pewnie by dostał wielki łomot

sador1991

to nie te lata i nie mozna porownywac tych bokserow.

pavel13

Fakt

pavel13

Boks od czasów Louisa minimalnie poszedł do przodu

sador1991

Ja uważam że to wielki bokser
Mowisz że przegralby z kliczo i lewisem???
Kliczko by padl w max 5 rundzie lennox w 7
Rocky poleglby z tysonem foremanem alim louisem roy jonesem

speedcube

Wiesz moze sobie mowic ale tego nikt nie wie

sador1991

ja wiem

majk21 i sador1991 bo glownie sie do ciebie zwracam
Niski poziom byl w tamtych czasach powiesz? ale na pewno wyzszy niz w XXI w Marciano .przez 10lat w ringach walczyl z 4-5 dobrymi zawodnikami? Mylsisz ze nikt nie byl zainteresowany jego pasem? Nikt nie chcial zapisac sie w kronikach? Zwroc uwage na jego nokauty: bokserzy wypadali z ringu, a nawet musieli konczyc kariery bo byli bliscy smierci, Wszystko jest w internecie niestety w nienajlepszej jakosci. Ale i tak wszyscy fani tego sportu powinnismy byc wdzieczni owczesnej technologi ze mozemy ogladac te walki,
Widze ze nie masz pojecia o boksie. zobaczyles 2 walki Alegp i film o tysonie i uwazasz ich za najlepszych bokserow w histori. Oczywiscie nie ujmuje niczego Alemu bo byl bardzo dobrym bokserem i jest jednym o ile nie najlepszym bokserem w histori. Mial doslownie idealne nogi i gdyby chcial to taki np Wolodymir Klyczko ktory nie trafil by go przez 10 rund ^^ Wracajac do Marciano vs Ali. - zwroc uwage na to ze Ali mial jak to gdzies wyczytalem ^^: "niska" garde a tak naprawde to jej nie mial, Podnosil rece gdy musial sie bronic bo przeciwnik zlapal go przy linach itd. Marciano mial nieziemska sile ciosu zarowno w prawo jak i w lewej rece a to bardzo rzadko spotykane. Wygranej alego nie bylbym taki pewnien. Klyczka ani Tysona nie porownuje bo to nie ma sensu, Zarowno Ali jak i Rocky sa od nich o 2 klasy wyzej, Wedlug rankingu ESPN - 50 najwybitniejszych pięściarzy wszech czasów Marciano zajmuje 14miejsce, Dla porownania tayson ma 50 miejsce. Nie wiem czy musze ci tlumaczyc ale Klyczko musi zakonczyc kariere i dopiero po (moge sie pomylic) 4 latach zostanie sklasyfikowany. Chociaz tak w to nie wierze ze zmiesci sie w tej tabelce

użytkownik usunięty
xrooneyx

Xrooney - gadasz głupoty .
1. Porównaj sobie zawodników pokonanych przez Aliego i Tysona do tych Marciano .
2. Wymień mi tych zawodników i powiedz czemu nie walczył z Pattersonem , taa przeszedł na szybką emeryture .
3.Co mi po jego nokautach. Mial silny cios ale tylko to , Krotkie lapy , wolny , i w dodadtku duzo lzejszy od Aliego i Tysona został by ośmieszony . Nawet w walkach z dziadkami przegrywał na punkty do momentu nokautu.
Widze kolego , ze dopiero boksem sie zaczynasz interesowac. Otoz nie kazdy bokser uzywa przez cala walke podwojnej gardy ,
Bokserzy czesto walcza bez gardy . lub uzywaja do tego tylko jednej reki bazujac na swoim refleksie .
O czym ty mówisz i Kliczko i Tyson zniszczyli by Rockiego . Ranking Espn nic nie znaczy . Oni mierza ich miara ich epok bokserskich. Rocky był konusem niski , krotkie rece duzo lzejszy od dzisiejszych ciezkich . Mowiz , ze Rocky mial nieziemska sile ciosu . Zgadza sie miał cios mocny ale co Tyson ,nie miał . Kliczko nie ma ? Przestan wierzyc w te mity O Marciano .
Dostaje szybkie KO od Aliego , Tysona, Kliczki i wielu innych pozniejszych mistrzów . Swój sukces zawdziecza braku dobrych zawodnikow w owczesnej wadze ciezkiej , ogromnym szczesciu i sercu do walki ktore bylo w stanie przycmic slaba tevhnike i warunki fizyczne . Na Tysona to za mało . Dla mnie Tyson , Ali , Louis to piesciarze wyjatkowi , rodza sie raz na 100 lat .
Marciano taki kozak byl to mogł walczyc z johannsonem , Pattersonem lub Listonem dostal by bolesne KO i banka by pekla.

Marciano nie mial obrony wszystko lapal na gebe wiec z wieloma mistrzami by przegral bo presing i sila ciosu to nie wszystko gdyby walczyl z Louisem jak byl On w formie by przegral przynajmniej na punkty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones