Roger CrossIII

6,3
1 143 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Roger Cross

Mistrz drugiego planu:D Zauważyłem go dopiero w Dark Matter, i poznałem w 6 odc. Stargate, które aktualnie odświeżam. Z ciekawości sprawdziłem i gość grał w ogromnej ilości filmów, seriali i podkładał głosy :D

RadoslawKamil

tak się życie toczy :) własnie ja wpier obejrzałam Dark Matter - a teraz odswieżam Gwiezdne Wrota i tutaj zaskoczenie ! Młody Rogers :D

RadoslawKamil

widziałam z jego udziałem prawie 20 pozycji i twarz wydawała mi się dziwnie znajoma z różnych ról, po sprawdzeniu po 1 odc dark matter okazało się że grał w moich kochanych Stargate i wielu innych ulubionych pozycjach :D taka niespodzianka..

Serenity_Kusicielka

Facet zwyczajnie mógłby być szpiegiem, dopiero gry sprawdzałem role, które grał zauważyłem podobieństwa a tak w życiu bym go nie poznał. Taki nie podobny do nikogo i do wszystkich.

RadoslawKamil

Wystąpił gościnnie w The X Files 11x08, jak go zobaczyłem to automatycznie przypomniałem sobie o wspaniałym Dark Matter o którym już zapomniałem.

WygenMiLinka

Zadziwiające że przedłużają Killjoys a Dark Matter nie. Za to w lukę wpasowało się The Orville z nadzieją na kolejny sezon.

RadoslawKamil

Dopiero teraz dowiedziałem się o anulacji Dark Matter i jestem w takim stanie, że chyba rozszarpie stacje.

WygenMiLinka

Ja dowiedziałem się zaraz po ostatnim odcinku :( Już się zapowiadał super serial.

WygenMiLinka

on występował wielokrotnie nawet w pierwszych sezonach X Files, często grał żołnieży :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones