Roger Federer

9,6
7 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Roger Federer

O tym że jego narzeczona Mirka Vavrinec jest w ciąży z innym facetem??? ta jakiś żalll... ale może ktoś mi wytłumaczyć podstawy tych plotek?

Mrs_Obi_Wan_Kenobi

ja w ogóle o tym nie słyszałam xD no na pewno jakiś żal. twierdzę, że niedługo będzie ich ślub <3 i dobrze, bardzo ładnie razem wyglądają. pozdro ;*

Anka_53

po tym ostatnim finale to nie wiem czy ona zechce takiego bekse :DD
ale ona wgl jest jakaś dziwna

Mrs_Obi_Wan_Kenobi

no bez przesady. Płakał, bo przegrał z Nadalem w głowie, mógł wygrac, twierdzę, że jeszcze się podniesie i wygra upragnionego 14 Szlema ;D i tego jako jego kibic mu życzę ;) a co do jego laski : według mnie ładnie wygląda, niektórzy twierdzą, że jest za gruba, akurat tutaj mogę powiedziec, że całkiem nieźle wygląda ;)

Anka_53

tez na niego licze - nie ma co.
a za nią nie przepadam ale przynajmnie naturalna a nie zrobiona ona jest. xD

Mrs_Obi_Wan_Kenobi

jest, potwierdzona wiadomośc prze Mirkę i Rogera ;D Mirka jest w ciąży !!!!! :D ale cudnie :D ahhhhhhh :D




http://www.sport.pl/sport/1,65025,6385682,Federer_zostanie_ojcem.html?utm_source =RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=4606275


<3

Anka_53

taaaa też już wiem xD słodziutko! ja mówię że to będzie hłopczyk i kolejny roger federer :DDDDD

Mrs_Obi_Wan_Kenobi

noo :D ale to by było szaloooone :D ojciec mistrz i syn też ;D ja nie mogę ;D czemu, ja nie mogę byc tym dzieckiem ?!! ;( xD to nie fair ;D oczywiście, w drugim wcieleniu :D bo moja rodzina i tak jest zajebista, ale bądź co bądź to Federer ;D

Mrs_Obi_Wan_Kenobi

noo :D ale to by było szlaooone :D ojciec mistrz i syn też :D ja nie mogę :D czemu ja tym dzieckiem byc nie mogę ? xDDDDDDDDDDDDDD ;D to nie fair :D ale w drugim wcieleniu bym chciała, nie w tym :D bo moja rodzina i tak jest zajebista :D

Anka_53

ja bym nie chciała :D to byłoby chore podkochiwać się we własnym ojcu ;D:D zawsze zastanawiałam się nad tym jak biedne dzieci moich idoli mają zrąbane życie, że ich rodzice nie mogą być ich obiektem westchnień xDDDDDDDDDa moi staruszkowie są w porządku xD

Mrs_Obi_Wan_Kenobi

moi też :D moja rodzina i ja jesteśmy szaleeeniii :D ale btw. :D ja bym się w tym ojcu nie podkochiwała :D ;D
Nadal wczoraj przegrał !!! :D super, ma większą szanse na wygranie turnieju w Miami :D mam nadzieje, ze nareszcie coś wygra <nono> :D ;D

Anka_53

niestety... widziałaś co to było?! najgorsze jest to że roger jest moim zdaniem cały czas najlepszy i wgl potrafi ogrywać każdego, ale ma takie problemy z psychiką.... w pewnym momencie jakby mu sie psuł humor i juz grac nie chcialo i gra nagle jak student.... nie kumam tego i smutno mi jak na to patrze ;/

Mrs_Obi_Wan_Kenobi

mi też :( wierz mi. Tak bardzo bym chciała żeby mu coś się w tej głowie ustabilizowało, bo fakt, z Nadalem jak chce wygrac też umie, parę razy to pokazał ! i nie rozumiem czemu jeśli potrafi ograc Nadala, to nie wychodzi mu to np. z Murrayem. Ale to że Djoko go pokonał, to normalnie było dla mnie szokiem. Fakt, to wygląda tak, jakby tracił humor i może wiarę w swoje możliwości i jest po meczu teoretycznie.

Anka_53

bez kitu dokładnie tak, ale najgorsze jest to,że djokovic żeby wygrać z taką legendą jaką jest bądź co bądź federer, nie musiał włożyć wiele wysiłku! po prostu najpierw jak rog był skupiony to wygrywał i wszystko szło ok, ale później jak stracił humor, to novak po prostu zaczął grać swoje i wygrał....

no ale liczę, że może mu sie humor po nocy poślubnej poprawi xD w końcu niestety mirka pozbawiła go wreszcie wolności ;) i tak się dziwię że tyle czekała xD

Mrs_Obi_Wan_Kenobi

już wiesz, nie ? :D
ja się cieszę :D wyglądali na szczęśliwych i na pewno teraz też są :D jakież to piękne :D

ciekawe jaką miała sukienkę ? ! ...ale się rozmarzyłam :D
zaraz będę spoglądała na rozstawienie w Monte Carlo ;)

Mrs_Obi_Wan_Kenobi

Nie masz co robić tylko zajmować się plotkami znudzonych ludzi lub beznadziejnych dziennikarzy?? Człowieku...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones