Roger TaylorI

Roger Meddows Taylor

9,4
94 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Roger Taylor

Wszystkiego naj dla mojego, ulubionego perkusisty ;), oraz posiadacza bardzo oryginalnego głosu ;D.

Lady_From_Burton_World

Przyłączam się do życzeń :P

Lady_From_Burton_World

Najlepszego, Roger!

Ale co do głosu aż taki oryginalny nie jest, przypomina Roda Stewarta. Ba, nawet podobni do siebie byli za młodu :D
http://www.youtube.com/watch?v=zW2-_01i48w

_bateman

Hmm...w sumie podobny. Chociaż głos Roda jest troszkę fajniejszy, według mnie ;).
Ale Roger też daje radę ;p.

Lady_From_Burton_World

Rod Stewart do Rogera Taylora się nie umywa. Polecam zagłębić się w solowej twórczości Rogera, a także The Cross. ;)


Kilka dni temu wyszedł nowy singiel pana Taylora http://www.youtube.com/watch?v=K8ZtaDOniZ0

Lady_From_Burton_World

Ja również się przyłączam. Tylko trochę później, ale dzień i miesiąc ten sam, tylko rok inny......;D

Lawender

__i___i___i___i___i___i___i___i___i___
{||||||||||OOOO||||||||||||||||||OOOOOO|||||||||||||||||}
{||||||||||O|||||||O||||||||||||||||||||||||O|||||||||||||||||||||||||}
([][][][][]OOOO[][][][][][][][][][][][]]O[][][]][][][][][][][][][])
(//////////O//O////////////////////////\\\\/O\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\)
|||||||||||O|||||O||||||||||||||||||||||||||O||||||||||||||||||||||||||
++++O++++O++++++++++O+++++++++++
\""''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' '''''''''''''''''''''''''''''''/
_\______________________________/_

Lady_From_Burton_World

Roger był śliczny :) i świetnie śpiewał, zwłaszcza Man on Fire i I Wanna Testify ;)

Altalune

Za młodu z długimi włosami wyglądał super, najprzystojniejszy z Queen ;)

Lady_From_Burton_World

Happy Birthday Rog! Stary draniu, to już 70 lat;-) Miałeś lepsze i gorsze kawałki, ale np. za These Are The Days Of Our Lives, Ride The Wild Wind, Tenement Funster, I'm In Love With My Car, Drowse i Fight From The Inside będę Cię wielbił do końca mych dni! Nie piszę o Radio Ga Ga, A Kind Of Magic, The Invisible Man czy Breakthru, bo to oczywistości. Z kariery solowej też jest z czego wybierać:-) Ale ostatni album...cóż, każdy ma lepsze i gorsze momenty. W każdym razie STO LAT!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones