filmweb.pl
Zaloguj się
filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Rokurô Naya
Rokurô Naya
7,6
31
ocen gry aktorskiej
Strona Główna Osoby
Podstawowe informacje
Historia kariery i ranking
Filmografia
Opinie i Nagrody
Forum
Pozostałe informacje
Ciekawostki (1)
Newsy
Filmografia
widok pełny
widok uproszczony
aktor dubbingowy
gościnnie
aktor
Wszystkie
Gry
Filmy
Seriale
rok produkcji
ocena
Moja aktywność:
wszystko
Moja aktywność:
wszystko
widziałem
nie widziałem
chcę zobaczyć
Fire Emblem Heroes
2017
Gunter
Fire Emblem Fates: Birthright
Fire Emblem If: Byakuya Oukoku
2015
Gunther / Hydra
Fire Emblem Fates: Revelation
Fire Emblem if: Invisible Kingdom
2015
Gunther / Hydra
Fire Emblem Fates: Conquest
Fire Emblem If: Anya Oukoku
2015
Gunther / Hydra
Dudu the Floatie
Puka Puka Juju
2012
Jiiya Kame
Eureka Seven Ao
2012
Christophe Blanc
Fuse: A Gun Girl's Detective Story
Fuse Teppō Musume no Torimonochō
2012
Zanaō
Zero Escape: Virtue's Last Reward
Kyokugen Dasshutsu ADV: Zennin Shiboudesu
2012
Tenmyouji
Chaos Rings II
2012
Śmierć
Way of the Samurai 4
Samurai Dou 4
2011
Kinugawa Onsen
Psychic Detective Yakumo
Shinrei Tantei Yakumo
2010 -
Hideyoshi Hata
Durarara!!
2010
Stary malarz
Mudazumo Naki Kaikaku
2010 -
Premier Wen
The Book of Bantorra
Tatakau Shisho: The Book of Bantorra
2009 - 2010
Ganbanzel Grof
Umi Monogatari ~Anata ga Ite Kureta Koto~
2009 -
Matsumoto
Guin Saga
2009 -
Gaius
Stalowy alchemik: Misja braci
Hagane no Renkinjutsushi
2009 - 2010
Grumman
Arc Rise Fantasia
2009
Zamuel
Bōnen no Xamdou
2008 - 2009
Kisel-jii
Batman: Rycerz Gotham
Batman: Gotham Knight
2008
Porucznik James Gordon
Emilka z Księżycowego Nowiu
Kaze no Shojo Emily
2007 -
Jimmy Murray
Oh! Edo Rocket
Ōedo Rocket
2007 -
Goinkyo
Professor Layton and Pandora's Box
2007
Jûken sentai Gekirenjâ
2007 - 2008
Kata
Muteki Kanban Musume
2006 -
Toshiyuki
Tekkonkinkreet
Tekkon Kinkreet
2006
Jiccha
Naruto Movie 3: Dai Koufun! Mikazuki Jima no Animal Panic Dattebayo!
2006
Tsukikakeru
Coyote Ragtime Show
2006 -
President
Disgaea 2: Cursed Memories
Makai Senki Disgaea 2
2006
Tata
Kamiwaza
2006
Karas
The Karas
2005 - 2007
Wódz
Black Cat
2005 -
Maison Ordrosso
Key of Heaven
Tenchi no Mon
2005
Seidatsu / Genmei
Makai Kingdom: Chronicles of the Sacred Tome
Phantom Kingdom
2005
Tata
Konjiki no Gash Bell!!
2003 - 2006
Profesor Zagadka
Gilgamesh
2003 - 2004
Toranosuke Yuki
Honō no Mirage
2002 -
Ujimasa Hojo
Patapata Hikōsen no Bōken
2002 -
Agenore San Bellan
Space Pirate Captain Herlock: The Endless Odyssey - Outside Legend
Space Pirate Captain Herlock The Endless Odyssey
2002 - 2003
Dr Hassan
Mahou no star magical emi: Kumo Hikaru
2002
Jun'ichi Kazuki
Hikaru no Go
2001 - 2003
Kuwabara Honinbou
Shin Chan: The Adult Empire Strikes Back
Crayon Shin-chan: Arashi o Yobu Mōretsu! Otona Teikoku no Gyakushū
2001
Enchou
Noir
2001
Zellner
Ajimu Kaigan Monogatari
2001 - 2002
Mistrz
Tenchu II
Rittai Ninja Katsugeki: Tenchu 2
2000
Kirara
2000
Nauczyciel
Hidamari no Ki
2000 -
Ushikubo Tohbei
Sparkle Man
Kaitō Kiramekiman
2000 -
One Piece
1999 -
Haredas
Kyoro-chan
1999 - 2001
Dr Matsgeer / Inspektor Nirami
Ultra Nyan 2: The Great Happy Operation
Ultra Nyan 2: Happy Daisakusen
1998
Ryuji
Seijû sentai Gingaman
1998 - 1999
Moak
Panzer Dragoon Saga
Azel: Panzer Dragoon RPG
1998
Zadoc
Crayon Shin-chan: Blitzkrieg! Pig's Hoof's Secret Mission
Crayon Shin-chan: Dengeki! Buta no Hizume Daisakusen
1998
Enchou
Flame of Recca
Rekka no Honō
1997 - 1998
Mori Kōran
Grandia
1997
Gadwin
Crayon Shin-chan: Ankoku Tamatama Daitsuiseki
1997
Enchou
Shamanic Princess
1996 - 1998
Starszy / Tron z Yord
Fake
1996
Leonard Henry
Burn Up W: On the Case and In Your Face
Burn Up! W
1996
Doberhead
Epidemic
Kileak, the Blood 2: Reason in Madness
1995
Carlos Potrerro
Twelve Warrior Explosive Eto Rangers
Juuni Senshi Bakuretsu Eto Ranger
1995 - 1996
Nyorori
Tico and Friends
Nanatsu no Umi no Tico
1994 -
Thomas LeConte
Wild 7
1994 - 1995
Narusawa
Shin-chan: Action Kamen kontra demon Haigure
Crayon Shin-chan: Action Kamen vs Haigure Maō
1993
Enchou
Yu Yu Hakusho: Ghost Files
Yū Yū Hakusho
1992 - 1995
Sensui
Sôsei kishi Gaiarth
1992 - 1993
Władca zwierząt
Shin-chan
Kureyon Shin-chan
1992 -
Enchou / Profesor Gou
The Abashiri Family
Abashiri Ikka
1991 -
Prezes banku
Sol Bianca
1990 - 1991
Dowódca Gembas
Muminki
Tanoshii Moomin Ikka
1990 - 1991
Fredrickson
Saint Seiya: Legenda purpurowego chłopca
Saint Seiya: Shinku no Shōnen Densetsu
1988
Camus Złoty Rycerz Wodnika
Soreike! Anpanman
1988 -
Merowlink
Kikō Ryōhei Mellowlink
1988 - 1989
Lis
Mała dama 2
Hello! Lady Lin
1988 - 1989
George
Spirit Warrior
Kujakuoh
1988 - 1991
Gnecchi-Soldo Organtino
Twilight Q
1987 -
Nauczyciel
Galaxy Investigation 2100: Border Planet
Ginga Tansa Nisenhyaku-nen: Border Planet
1986
Hekku
Pro Golfer Saru: Super Golf World e no Chōsen!!
1986
Dr Hikawa
Magical Star Magical Emi
Mahō no Star Magical Emi
1985 - 1986
Junichi Kazuki
Magical Princess Minky Momo: La Ronde in my Dream
Mahō no Princess Minky Momo: Yume no Naka no Rondo
1985
Tata
Ninja Robots
Ninja Senshi Tobikage
1985 - 1986
Kegare Sanada
Chikkun Takkun
1984 -
Papa
Magical Angel Creamy Mami
Mahō no Tenshi Creamy Mami
1983 - 1984
Tajemnicze złote miasta
Les Mystérieuses Cités d'Or
1982 - 1983
Zastępca dowódcy Gaspard
Fairy Princess Minky Momo
Mahō no Princess Minky Momo
1982 - 1983
Tata
Tondemo Senshi Muteking
1980 - 1981
Sonny Yuki
Time Patrol Team Otasukeman
Time Patrol-Tai Otasukeman
1980 - 1981
Moby Dick Five
Mū no Hakugei
1980 -
Cold / Kaim
The Warrior, Gordian
Tōshi Gordian
1979 - 1980
Barry Hawk
Zendaman
1979 - 1980
Conan, The Boy in Future
Mirai Shōnen Conan
1978 -
Territ
Wakakusa no Charlotte
1977 - 1978
Rycerz
Dokaben
1976 - 1979
Hikaru Yoshitsune
Jungle Tales
Urikupen Kyūjotai
1974 - 1975
Samurai Giants
1973 - 1974
Tarobei Hatsuma
Wansa-kun
1973 -
Kurobee
Kamen Raidâ
1971 - 1973
Takeshi Hongô / Masked Rider
Sasurai no Taiyou
1971 -
Animentary: The Decision
Animentary Ketsudan
1971 -
The Dark Red Eleven
Akakichi no Eleven
1970 - 1971
Masada / Takeshi Kamioka
Judo Boy
Kurenai Sanshirō
1969 -
Kimba the White Lion
Jungle Taitei
1965 - 1966
Lampa
Niestety, nie znaleźliśmy wyników.
Zmień kryteria filtrowania
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.