Roland Emmerich

6,2
3 406 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Roland Emmerich

Pewnie palą się ze wstydu kiedy widzą co ich rodak wyprawia w Hollywood...

Jestem wprost przeciwnego zdania.

Znając gust i upodobania Niemców pewnie jest dokładnie odwrotnie

Danio31b

Uwe Boll też jest Niemcem .

Batman_kontra_joker

I nieco lepszym reżyserem od Emmericha.

Trzeba przyznać, że facet ma niezwykły talent w produkowaniu katastroficznego, propagandowego gówna. Tych jego filmów od czasu "Dnia niepodległości" to się kompletnie nie da oglądać jeśli się nie jest bezmózgim amerykaninem. To pewnie kwestia pieniędzy jakie dostaje za te swoje "wiekopomne dzieła". A odnośnie komentarza powyżej to Emmerich do pięt nie sięga Bollowi. Boll ma styl, nie boi się wyzwań. Emmerich produkuje takie same żałosne kupy od lat.

Oni przynajmniej mają rodaka w Hollywood

Damiano_88

Polacy też mają. I to niejednego

Współczuj sobie i swoim rodakom, nie Twój problem że Niemiecki reżyser zarobił grube miliony.

Emmerich to wizjoner. Wymyslił Gwiezdne Wrota, zapoczątkował jedno z najlepszych uniwersów sci-fi. za to szacun sie należy.

użytkownik usunięty

My mamy Polańskiego oni Emmericha...w zasadzie to mi ich nie żal ^^.

użytkownik usunięty

Polański jest spoko (przynajmniej jako reżyser) - już bardziej ten cały Vega przypomina mi połączenie Bolla i Emmericha :)

użytkownik usunięty

Tak ! Świetne porównanie :)

Polanski nie jest Polakiem .

Polanski nie jest Polakiem taki szczegól

krendler

To że ktoś ma inne pochodzenie, nie znaczy że nie może być Polakiem.

Faktycznie Polacy mają się kim chwalić. Same beztalencia i zapijaczona hołota wypromowana przez komunę i tylko komunistycznym koneksjom zawdzięczająca swoją sławę..
Ile tak naprawdę warci są te nasze "gwiazdy" dobitnie świadczy fakt, że poza Polską są zupełnie nikim. Nieznanymi miernotami... na miarę swoich talentów.

Ze wstydu i zazdrosci to sie pala polacy w bo nie maja lepszego od Rolanda ,jeden jego najlepszy film jest lepszy niz 25 lat polskiej filmografii

krendler

A z główką wszystko dobrze? No chyba że jedyna twoja wiedza o Polskim kinie ogranicza się do głupich komedii romantycznych dla hołoty. To że jakiś film sra z ekranu efektami to nie znaczy że jest dobry, akurat filmy Emmericha do wybitnych nie należą, ba! W swoim gatunku są słabymi średniakami więc skończ pierdoIić.

WTTW_FILM

Polański jest Polakiem, mówi Po Polsku, miał obywatelstwo, w jego kinie widać Polską kulturę i sposób myślenia.

Polakiem można być mając też trochę Żydowskiej krwi jedno drugiego nie wyklucza.

ChubakaCieLubi

A co to ma do mojej wypowiedzi?

A ja współczuję tobie,bo wygląda na to,że jesteś sztywniakiem bez wyobraźni. Pozdrawiam.

Kino to rozrywka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones