Roman PolańskiI

Raymond Roman Thierry Liebling

8,3
14 600 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Roman Polański

Zal patrzec jak to b2y dle tyle lat bezkanie chodzi i smieje sie wymiarowi sprawiedliwosci w twarz

użytkownik usunięty
bosky_2

Jakiego pedofila?

Żali się nam. Ma złe wspomnienia z dzieciństwa. ;p

Troublesome

Ciekawe czy byłoby ci tak do śmiechu jakby to ciebie ktoś zgwałcił. Myślisz, że to takie zabawne? Dla tych dzieci to jest trauma na całe życie, część z nich najpewniej w którymś momencie odbierze sobie życie, bo nie będzie w stanie tego unieść. Ale tak, siedźmy i śmiejmy sie z ofiar takiej tragedii. Mam nadzieje, że nigdy nie będziesz musiał/musiała przekonać sie jak to jest być po tej drugiej stronie, gdy takie bydlaka nie może dosięgnąć sprawiedliwość.

Khadi_Ederbald

Roman Polański nie jest pedofilem i tym bardziej nie gwałcił dzieci. Rozumiesz po polsku?

Troublesome

No pewnie 13-latka to przecież stara kobieta, w pełni rozumna i świadomie podejmująca swoje decyzje. Czyli ci co "dmuchają" nieletnie galerianki, czy księża obmacujących 13-letnich chłopaków powinni się także cieszyć twoją aprobatą?

rafib1975

Moje zdanie jest nieistotne. Weźcie ze mnie przykład i spójrzcie na tę sprawę przez pryzmat faktów, a nie osobistego zdania na ten czy inny temat. Powtarzam po raz kolejny, bo widzę, że polski trudna język. Polański nie jest pedofilem. Sprawdź sobie definicję tego terminu, a następnie zapoznaj się z FAKTAMI dotyczącymi jego sprawy. Zresztą, on został przebadany. Poszukaj. Tylko znajdź pewne źródła, bo szanowna koleżanka miała z tym problem. Dalej. Na seks z 13-latkami mamy inne paragrafy. Nie podoba mi się, że manipulujesz przypisując dodatkowe znaczenia słowu gwałt. Zostawię to, bo mam coś ważniejszego do przekazania. Wszyscy zapominają, że Polański poddał się karze, ale został wydymany. Teraz w naszym kraju modne jest piętnowanie Romana, bo bronią go dziennikarze i artyści - czyli musi być winny. Pedofil, gwałciciel, jak nie znamy faktów to dopiszemy filozofię, a jego stronników nazwiemy bezdusznymi. Nudne to.

Troublesome

To chyba ty nie umiesz czytać, nie ja. Gdzie napisałem, że jest pedofilem? Bo ja takiego stwierdzenia u siebie nie widzę, także dobrze wiem tym że był on badany pod tym kierunkiem. Mi chodzi o gwałt, a seks z osobą nieletnią nazywane jest gwałtem obojętnie jakie ty masz do tego podejście.
I o jakim ty piętnowaniu wspominasz? To, że większość ludzi go usprawiedliwia to jest piętnowanie? Usprawiedliwienia, że przeżył Holocaust, że tragedię rodzinną, że nakręcił wiele dobrych filmów i spłacił tym winy, że jak piszesz "został wydymany", że to on jest ofiarą złego prokuratora.
Fakty są dwa nie niezaprzeczalne, gwałt był a on za to nie odbył kary. Drugie uciekł z kraju co jest także karalne.

rafib1975

Nie chrzań, bo wrzuciłeś go do jednego worka z księżmi-pedofilami, którym ślina cieknie na widok dzieci.

"Mi chodzi o gwałt, a seks z osobą nieletnią nazywane jest gwałtem"
Chodzi o kodeks karny stanu Kalifornia? Tutaj mógłbym się zgodzić.

Co do piętnowania. Poczytaj sobie wypowiedzi pod artykułami o Polańskim. Na byle jakim portalu. Nienawiść płynie od Tatr aż po Bałtyk.

Podejrzewam, że gdyby Roman udał się do USA, a proces byłby sprawiedliwy - to za nieprawidłowości sprzed tych niemal 40 lat, mógłby zostać uniewinniony. Ta sprawa nie jest tak oczywista jak się niektórym wydaje. Szczerze... Wolę dyskutować o filmach, ale denerwują mnie tematy takie jak ten. Pedofil pedofil bla bla bla. Lepiej niech zajmą się tym prawnicy.

Troublesome

"Nie chrzań, bo wrzuciłeś go do jednego worka z księżmi-pedofilami, którym ślina cieknie na widok dzieci. "
Nie chrzanie i nie twierdzę, że jest pedofilem chyba że ty tak rozumiesz moją wypowiedź a to błąd. Ja tylko zrównuje czyn uprawianie seksu z osobą nieletnią. Jeden i drugi to robi, chyba że psychologowie kogoś uznają za pedofila. Ale także jeden i drugi łamie prawo.

"Co do piętnowania. Poczytaj sobie wypowiedzi pod artykułami o Polańskim. Na byle jakim portalu. Nienawiść płynie od Tatr aż po Bałtyk"
To odwrócimy sytuację, Pan przykładowo "Kowalski" uprawia seks z 13-łatką.
Co się dzieje:
- media - robią z niego gwałciciela, pedofila i zboka oraz wiele innych rzeczy by program miał oglądalność.
- celebryci i politycy - robią z niego gwałciciela, pedofila i zboka oraz chcą zwiększenia kar dla takich osób.
- reszta społeczeństwa - bez procesu chce kastracji, ukamienowania oraz by w pierdlu mu d.. rozjechali.

"Podejrzewam, że gdyby Roman udał się do USA, a proces byłby sprawiedliwy - to za nieprawidłowości sprzed tych niemal 40 lat, mógłby zostać uniewinniony."
Wątpię tym bardziej, że ma kolejny zrzut ucieczki co także jest karalne.


"Wolę dyskutować o filmach, ale denerwują mnie tematy takie jak ten. Pedofil pedofil bla bla bla. Lepiej niech zajmą się tym prawnicy."
Tu się zgodzę ale sam wszedłeś na temat jaki wszedłeś, więc nie dziw się dyskusji.

Polański jest pedofilem. Niejednokrotnie gwałcił małe dziewczynki. Myślisz, że za co go ścigają? Idź i poszperaj po necie, wszystko da się znaleźć.

Khadi_Ederbald

Oczywiście że w w internecie wszystko da się znaleźć.Znalazłem w internecie informację o tym że Jan Paweł II
molestował małych chłopców.Jest też informacja że Elvisa widziano w Tesco.Taaak, w internecie znajdziesz wszystko, tylko poszperaj.
Niech ci sołtys dozuje ten internet, bo zbytnio się podniecasz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones