Rooney Mara

Patricia Rooney Mara

8,1
22 914 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rooney Mara

Uważam,że znakomicie zagrała rolę Nancy ,w originale Nancy jest taka jakaś nijaka ale wiadomo to były inne czasy kręcenia.Ogólnie podobała mi się w roli dręczonej dziewczyny przez demona z przedszkola.Nie rozumiem tych słów krytyki, oglądałam wszystkie części koszmarku niezliczoną ilość razy i uważam,że ten remake jest dobry.Wiadomo,że nigdy nie przegoni oryginału,ale pokazał nam nową ,odświeżoną historię Freddiego- tym razem nie mordercy dzieci a pedofila,dobry pomysł.

MaRySiAa2108

normalnie kocham cie !!! myśle jak ty!! jak dla mnie zagrała super jako Nancy najbardziej ją lubie i pamietam z tej roli ;D szczerze nie wiem co sie czepiaja dla mnie remake najlepszy (serio).. ogolnie ogladalam go zanim obejrzalam orginal (wiec dla mnie jest nawet lepszy) .... ona tk samo jak Quentin(Kyle gallner) moim zdaniem zagrali super... a nie trzeba sie wsciekac o pedofila .... bo to dodało czegoś nowego ;D pozdrooo ; *

Koszmarxd

koszmarxd wnioskując z Twojej wypowiedzi jesteś dość młoda...i niestety Twój i okoliczne Twemu roczniki nigdy nie zrozumieją czym jest klasyczny horror (w tym momencie slasher) lat 70 i 80...... uważam, że zmienianie oryginału wgl odświeżanie czegokolwiek jest żenujące....robi się to w 100% dla kasy..... i z braku lepszych pomysłów :)

Vanillia

nie zgadzam sie ogladalam cała serię orginału i wypowiedziałam sie ,ze akurat bardziej mi sie podobała co nie znaczy ,ze seria nie gdyz ogladalam wsyzstkie czesci z 20 razy uwielbiam ten film jako stary i nowy .. Moim zdaniem odswiezenie wyszło naprawde dobrze... nei moja wina ze wieskszosc fanow ryczy bo zrobili z Freddiego pedzia .. normalnie koniec swiata -,- ;)

Koszmarxd

szanuję, ale nie mogę tego zrozumieć :D jestem hejterką otwartą wszystkich remakeów i rebootów :)

Vanillia

elm street 2010 nie jest aż takie złe, rimejki halloween 2 i piątek trzynastego to dopiero koszmar....

MaRySiAa2108

a no widzisz .. to tez zalezy od tego... ja np jestem jesli chodzi o te tematy bardzo... dziwna bo np .. jestem otwarta na ''nowosci'' ''zmiany''' ,ale roznie to bywa bo sa wyjatki nie wiem skad to sie bierze ,ze tak jak ty jestem hejterka i normalnie zabilabym za jakies zmiany xdd moze to zalezy jeszcze od tego ze jednak ten remake ogladalam jako pierwszy.. (zanim orginał)... wczesniej wg nie interesowalam sie horrorami ,wiec nawet nei mialam mozliwosci obejrzenie syzbciej pierwotnej wersjii ;) heh ja uwielbiam oby dwa i tyle.. a Mara w moim ulubionym filmie baRDZO M ISIE SPODOBAŁA ;dd pozdroo ;)

Koszmarxd

nie porównujcie tego bez talencia do aktorów , a tym bardziej do Heather Langenkamp która bije ten plastik o kilka długości , za kilka lat nikt nie będzie o niej pamiętał tylko jakaś garstka napaleńców , szkoda tylko czasu na taką marną aktoreczke , taką jakich jest tysiące w stanach .

TheGoldi07

ciekawe kto pamieta o tej heather...........................pozdro ;/

Koszmarxd

no nie wiem , może wszyscy fani koszmaru :P , i uprzedze twoje kolejne pytanie jest ich bardzo dużo znacznie więcej niż kiedykolwiek będzie miał ten plastki fanów , takie jak ona chodują w różnego rodzaju klinikach pod skalpelem zero naturalności aż się żygać chce na myśl co i gdzie powstrzykiwane ma .

TheGoldi07

ona przeciez nie jest plastikowawa..nie jest nawet jakos mega slawna i nie jest tym tych gwiazdeczek..nie wiem gdzie ty widzisz plastik jakies skandale na jej temat i tego typu rzeczy...............................

Koszmarxd

to żyj dalej w przeświadczeniu że jest naturalna .

TheGoldi07

wez wg ogarnij ,bo nawet nie masz argumentow ;D ok tamta nancy tez byla okk nie powiem,ale rooney wcale nie jets plastikowa,ale jak to mowilas''zyj sb dalej w przekonanniu'' .. ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones