Rooney Mara

Patricia Rooney Mara

8,1
22 914 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rooney Mara

Hej, to ja. Mam pytanie.

użytkownik usunięty

Czy ta Rooney to krewna Wayne'a Rooney'a? Frapuje mnie to. Czy ktoś wie? Podobała mi się bardzo bezpośrednia scena seksu z Craigiem. Zdjęła majty i zaczęła go ujeżdżać bez pytania.

To taki żart, prawda?

użytkownik usunięty
golebiewicz

Co żart? Ujeżdżanie bez majtek? Inaczej sobie nie wyobrażam. Jest zresztą taki kawał. Idą faceci jedną stroną ulicy, a drugą dzi*wki. Jeden z nich mówi: "Ta po prawej miała taką cnotę, że nie mogłem jej przebić". Jedna z panienek zagaduje do koleżanek: "o, to ten idiota, który próbował mnie wziąć zanim zdjęłam rajstopy".

ujezdzac? yyyyy raczej nie xdd a co do 1 pyt to nw sprawdz na wikipedii czy cos xdd

Przecież Rooney Mara ma na IMIĘ Rooney, a Wayne ma Rooney na NAZWISKO, więc nie rozumiem, co to w ogóle za pytanie? Przydałoby się czasem uruchomić szare komórki....

użytkownik usunięty
alienuspospolitus

Po co je "uruchamiać", skoro wokół pełno "inteligentnych" forumowiczów?

użytkownik usunięty

... i zawsze człowieka uświadomią.

jesteś złośliwym chamem (co wynika z twych postów), ona zaś (bez żadnego uświadamiania, bo ciebie nie warto) nie jest krewną tego piłkarza

użytkownik usunięty
angeldog

Psi anioł?

właśnie potwierdziłeś to kim jesteś, dodałeś też informację, że nie znasz języka angielskiego

użytkownik usunięty
angeldog

Angel to anioł, a dog to pies.

alienuspospolitus

Rooney to nie imię tylko nazwisko jej matki, a ona naprawdę nazywała się Patricia Mara tylko to imie sie jej nie podobało : )

gitarre3407

Ja bym powiedziała, że to jej drugie imię - przecież nie można przedstawiać się dwoma nazwiskami ;)

użytkownik usunięty
alienuspospolitus

No, no, no. Jesteście inteligentni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones