Rooney Mara

Patricia Rooney Mara

8,1
22 914 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rooney Mara

Kochani! Od 17 minut poszukuję materiału filmowego, który będzie przedstawiał Runi śpiewającą i moje poszukiwania nie są owocne one, a uważam je mimo wszystko za poszukiwania i tutaj moja błagalna prośba do was - pomóżcie!
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, proszę o wskazówki, gdzie taki klip mogę znaleźć lub nabyć po dyskontowej cenie. Jak wiecie nasza Magda Magdalena jest gotowa ona przyjąć słowo boże, co bardzo mnie cieszy, nie bądźcie więc gorsi i jako dobrzy samarytanie - pomóżcie mi. Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na odzew. Z Bogiem.

Reenegadee

Dodam tylko, że w szczególności interesują mnie takie tracki jak:
Psalm XV Signor
Psalm XX Benedetto Brokoliego
Requiem in the Venetian Manner
oraz ewentualnie Barka

Reenegadee

I jeszcze jedno, czy ktokolwiek wie, gdzie mogę nabyć taki berecik jaki Runi nosi w Oh Karol? Myślę, że mógłby on zaimponować wszystkim człońkiniom zboru chóralnego i będzie niezastąpiony na niedzielne msze. Dziewczyny najlepiej by było, żeby był on gdzieś w sklepach typu H&M albo Cropp, bo w butiku obok mojej parafii nie ma go, tego bereciku, a od czasu seansu śni mi się on po nocach dosłownie, więc uznaję to za pragnienie.

Reenegadee

JEZU DZIEWCZYNKO, CO TY SIĘ NACZYTAŁAŚ JAKICHŚ BAJEK, JAKICHŚ AŃ Z ZIELONYCH WZGÓRZ I TWORZYSZ TAKIE HISTORIE, BARKA, NIE WIEDZIAŁAŚ, ŻE TO GRZECH, JAK SIĘ TO ŚPIEWA?! NA YOUTUBE AKA "TY RURO" BYŚ CHCIAŁA TAKIE RZECZY, BEZWSTYDNICO UZNAJE CIEBIE ZA BEZWSTYDNICE I JESZCZE MASZ NA AWATARZE BANANY I TO NIE JEST NAWET JEDEN BANAN, JAWNOGRZESZNICO TY, CO SIĘ NIE UKRYWA, ŻE JEST BANANOMANIACZKĄ.
WIESZ CO W KROPIE ALBO HAIEM TO TY MOŻESZ SIĘ EWENTUALNIE UBRAĆ JAK PODRÓBA RUNI AKA KATE MARA. KONIEC HEJTA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones