Rooney Mara

Patricia Rooney Mara

8,1
22 844 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rooney Mara

Oglądałem w kinie ze 3 razy, jestem pod wrażeniem produkcji jak i genialnej obsady, film
trzyma sie ksiązki wierniej niż poprzednie wersję a klimat filmu jest świetny, natomiast sama rola Rooney jest podstawą tego filmu!!!

John_Connor_filmweb

Premiera w piatek - 3 dni temu i juz 3 razy ogladales? Film jak i rola Lisabeth faktycznie rewelacja :D Pozdrawiam :)

a508386362

Mieszkam w anglii, tu premiera byla 26 grudnia

John_Connor_filmweb

Zobacz orginał i potem podniecaj się odgrzewanymi kotletami .... rola jak rola szwedzka aktorka bardziej autentyczna niż ona jako Lisabeth ....

jacator74

Żyj dalej w swoim świecie i wmawiaj sobie, że to remake. Noomi była świetna, ale Mara ją przebiła.

John_Connor_filmweb

John_Connor_filmweb - jak tak to przepraszam, ale tak szczerze powiedziawszy to nie wiem, czy fajnie by sie ogladalo ten film 2 razy w tak krotkim czasie..., ale to tylko moja opinia :)

John_Connor_filmweb

wg mnie Noomi była rewelacyjna, wprost genialna kreacja; Rooney jej ustępuje ale też nie za bardzo, stara się, bardzo dobra rola
gdybym miał oceniać: Noomi - 9, Rooney - 7,5/8

John_Connor_filmweb

Zgadzam się z Tobą w 100 % !!!
Właśnie wróciłam z kina i mogłabym ten film oglądać w kółko bez końca... ;D

John_Connor_filmweb

Czyja wiem czy taka świetna była...pod względem wizualnym jak najbardziej, ale pod względem charakteru to jednak trochę brakuję do książkowej Lisbeth. Mam nadzieję że w drugiej części da z siebie więcej.

John_Connor_filmweb

Ja dziś byłem drugi raz na seansie i znów się nie zawiodłem. Film na tyle dobry, że pierwszy raz w życiu byłem w kinie dwa razy na tym samym filmie.

John_Connor_filmweb

Zagrała świetnie. Ale nie ma co konkurować z wielką Meryl Streep.

John_Connor_filmweb

Podpisuję się pod założycielem tematu:)

John_Connor_filmweb

"ogladalem film ze 3 razy" byles na filmiwe w kinie i nie wiesz ile razy na nim byles ze napisales "ze 3 razy" :D

Holek94

kino mam za darmo wiec chodze do kina i nie licze ile razy jestem na danym filmie:-)

John_Connor_filmweb

to zmienia postac rzeczy a tak wogole tez bym tak chcial ;p tyle ze nie lubie ogladac jednego filmu w tak krotkim odstepie czasu wiecej niz raz

Holek94

Mara swoją rolę zagrała genialnie ,ale jest szczególnie zasługa jej głosu. Niesamowicie sprawnie operuje ona tu swoimi strunami co sprawia ,że można jej słuchać i słuchać. Wizualnie również nie zawodzi ,ale co prawda to prawda Oscar w tym roku należy się Meryl ,ale jak wiadomo wszystko rozegra się między Streep, a Williams. Obie role w pewien sposób biograficzne , i obie zagrane na wysokim poziomie tak więc wszystko okaże pod koniec lutego .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones