Rooney Mara

Patricia Rooney Mara

8,1
22 876 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rooney Mara

Pokazała co umie w Dziewczynie z tatuażem. Oby grała więcej.

jarek_arek

Odkrycie niezwykłej indywidualności.

herodot83

Absolutnie się zgadzam !! Rola wyszła jej niesamowicie, może tego Ta dziewczyna szukała. Żeby zagrać kogoś z charakterem a nie "słodką idiotkę" w beznadziejnych horrorach. Bravo dla Niej !!!! Mógłbym mieć taką dziewczynę :D

Ctulhu

ale czy to już jest fakt który przemawia za tym żeby nazwać ją super aktorką ?

b3lial

Myślę że po jednym filmie (w innych grała jakiś mały epizod) nie można określić ją super aktorką. Ale pokaże co potrafi w kolejnych częściach trylogii :D

użytkownik usunięty
Djok

Skoro po pierwszej roli głównej od razu nominowana do oscara, to raczej trudno powiedzieć, żeby dała ciała.

a ilu było nominowanych i przepadli bez wieści ?

jarek_arek

akurat ta rola nie wymagała od niej jakiejś szczególnej ekspresji. Zgrała dobrze, ale nie jakoś genialnie. Okropna była za to w "Koszmarze" - tak mamrotała, że nie mogłem jej zrozumieć.

dezertx

"Koszmar" ogólnie był słabym filmem więc specjalnie nie miała dużej szansy na urozmaicenie swojej roli

srebrnobrody

dobra aktorka zrobi dorą role , czasem film nedzny a jak jest dobry aktor to się ciekawie ogląda

jarek_arek

ja sie nie zgadzam z opiniami co do koszmaru.. wd mnie zagrała dpobrze, a sam koszmar jest jednym z moich ulubionych filmow .. takie moje zdanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones