Rooney Mara

Patricia Rooney Mara

8,1
22 912 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rooney Mara
Whiskerss

ona mówiła w jakimś wywiadzie, że do roli w Dziewczynie z tatuażem musiała zacząć palić, przefarbować włosy i obciąć jej w beznadziejny sposób i że na początku miała problem z takim wyglądem.

nawalona

zawsze może wrócić do swojej urody. db, że umie się zmieniać.

nawalona

no wiesz, film tego wymagał, jakby ja ucharakteryzowali, to był nie było to samo. Na potrzeby filmu ściąć włosy, przekuć parę miejsc na ciele i parę razy zapalić fajkę to jeszcze nie koniec świata. Dzięki temu w 'Dziewczynie z tatuażem' wyglądała bardzo serio i poważnie. Mi się to zmiana do filmu bardzo podobała, może nie była za ładna ale wyglądała fenomenalnie, całość dała ładny obraz :)

Whiskerss

Nie dość, że bardzo ładna dziewczyna to jeszcze utalentowana.

jamesdawid

uwielbiam Rooney. B.dobra aktorka.

Whiskerss

no baa nawet bardzo ;-)

ana_lucia_cortez

ooo tak jest bardzo ładna i mi osobiscie najpierw spodobała sie jako LIsbeth Salander kiedy jeszcze nie wiedzialam jak wyglada 'normalnie' a dopiero pozniej zobaczylam ja taka jaka byla przed 'Dziewczyną...' podoba mi sie i w takim i w takim wydaniu ale chyba jednak jako Lisbeth jest bardziej intrygująca :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones