Rooney Mara

Patricia Rooney Mara

8,1
22 912 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rooney Mara

Przyznam szczerze,że mnie tam najbardziej zachwyciła w Koszmarze...zaraz fani starej wersji zaczną ze remake do dupy i wg ... ble,ble...
Mi tam sie podobał .. (ogólnie ogladalam go zanim obejrzałam orginał ,awiec dla mnie szczerze jest nawet lepszy) ona z Kylem Gallnerem (Quentin) zagrali super..... mnie sie podoba... ale nie moge przezyc tego ,że sciała włosy TE piekne wlosy ... masakra teraz wyglada ;/(
xdd

użytkownik usunięty
Koszmarxd

Zgadzam się i podpisuję. Bardzo pozytywnie odebrałem ich w koszmarze. ;) Dobry film (wcale nie gorszy od starej wersji), dobra aktorka. Ma ten magnes w sobie podobnie jak Emma Bell, że chce się na nią patrzeć i oglądać film od początku do końca.
Pozdrawiam.

miło ,że ktos sie ze mna zgadza... Ogolnie ona z Kylem Gallnerem byli najlepsza para w filmie i mysle,ze zagrali naprawde przekonywujaco i najbardziej przypadła mi do gustu wlasnie dzieki tej roli .. moze tez dlatego ze mam naprawde duzy sentyment do koszmaru z ulicy wiazow zarowno starego jak i nowego ;D
pozdrawiam ;)

użytkownik usunięty
Koszmarxd

Ja po prostu nie oceniam filmów tylko i wyłącznie według własnego gustu i nie minusuję ich już na wstępie (jak to robi większość) tylko dlatego, że mają jakiś pierwowzór... Skupiam się na filmie, który w danej chwili oglądam i po seansie staram się wyciągnąć z niego jak najwięcej + i - ;] btw. mnie również do siebie pasowali i zagrali na prawdę przekonująco. Podobały mi się relacje między tymi bohaterami. :))

zgadzam ;) najpierw obejrzec a potem sie wypowiadac,ale wiekszosc jjuz na wstepnie jak nie jest przekonany to po filmie tez maja grymasy .. ogolnie bardzo podobała mi sie ta para ,ale mogliby sie lepiej pocałowac hahhaha ^^

użytkownik usunięty
Koszmarxd

Mocno wyczerpani już byli - to ich usprawiedliwia. :D

hahahha niby racja ,ale zawiodłam sie mogli to zrobic tak miamusniej ;D hahahhaa xd ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones