Rooney Mara

Patricia Rooney Mara

8,1
22 917 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rooney Mara

Dlaczego ona tak dziwnie mówi? Angielski nie jest jej rodzimym językiem? Czy to może taka wada
wymowy. Sepleni jakoś. Nie ma płynnej wymowy.

Fenus

Może to wynika po prostu z akcentu. ;)

chocobuum

Ok, ale jakiego? Ona jest amerykanką.

Fenus

Wiadomo, że mieszkańcy różnych stanów w Stanach mówią z innymi akcentami, podobnie jak na Wyspach. Nie jestem ekspertem. Może rzeczywiście ma jakąś wadę wymowy, albo po prostu taki sposób mówienia.

Fenus

Właśnie oglądam "Dziewczynę..." i pomyślałam dokładnie to samo. Kojarzę ją jeszcze z "Koszmaru..." i wydaje mi się, że tam mówiła normalnie. Natomiast tutaj ma akcent typowego obcokrajowca, dla którego angielski nie jest ojczystym językiem.

zuzanna_90

W Panaceum i Ona też tak dziwnie mówi, jakby sepleniła.... Może po prostu ma wadę wymowy. W Polsce strasznie aktora by za to krytykowano. Ale fajnie, że sa różni aktorzy. Bo różni też są i ludzie.

Fenus

Akcja toczy się w Szwecji i oni wszyscy grają Szwedów, więc laska nawija niby po angielsku, ale ze szwedzkim akcentem i jak dla mnie wychodzi jej to znakomicie.

marin_3

Ale nie zrozumiałeś mojego pytania. Czy ja coś wspominałam o Dziewczynie z tatuażem? Bo mniemam, że grę w tym filmie masz na myśli.... Ja piszę o jej akcencie ogólnie, we wszystkich filmach. Proszę czytać uważnie. P.S. mnie jej akcent także nie przeszkadza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones