Rose McGowanI

Rose Arianna McGowan

7,2
5 780 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rose McGowan

że tak brzydko sie starzeje

myszokrwista

wiesz nie każdy starzeje się pięknie (wliczam w to siebie) za 40 jeśli dożyję pewnie będę straszydłem. W Charmed i Conanie zagrała naprawdę dobrze szkoda się czepiać jej "starzenia" się jest po 40 to wiek w którym jednak kobiety wyglądają pięknie. Trochę nie lubię dyskusji na temat wieku ludzi cóż na upływ czasu nikt nie ma wpływu chyba że ci co sobie botoks zafundują to tak. Ale przeważnie wychodzi sztucznie,

filmmaniak_3

Jej typ urody w ogóle nie leży w moim. Nie jest złą aktorką, ale jakoś źle postanowiła potraktować swoja twarz. A szkoda. Mogłaby być szkaradna, ale naturalna

myszokrwista

Brzydko się starzeje? ja cie nie moge. Chyba nie oceniasz tego po charakteryzacji jej postaci z Conana Barbarzyńcy 3D? Może nie oglądałaś jej najnowszych zdjęć z różnych gal i pokazów, a wystarczy wpisać sobie w googlach Rose McGowan 2015... Muszę przyznać, że nie wygląda na swój wiek, a za to młodziej. Niektóre młodsze rocznikowo aktorki wyglądają starszej. Poza tym, co jest brzydkie, to kwestia gustu. Uważam, że ciągle dopisuje jej uroda. I wolę jak kobieta ma naturalny wygląd, niż sztucznie nadmuchaną skórę, nawet jeśli zaczyna się lekko zmieniać z biegiem czasu.

Toshiroyuki

Cóż to moje zdanie, a jej nienaturalne sztuczne napompowane usta w Once Upon a time niestety odebrały jej cały urok. no chyba, że użądliła ja pszczoła to przepraszam

myszokrwista

Sam się brzydko starzejesz poje...ie. Jak będzie miała 50 lat to pewnie będziesz nazywać ją zombie, co?

Nick_filmweb

Na pewno Twoje zachowanie można nazwać chamskim.

myszokrwista

Co prawda, to prawda; coś musiała majstrowac z twarzą. Czasami zastanawiam się, co takie kobiety mają z garem.

myszokrwista

to raczej nie jest kwestia starości...
nie dość że majstrowała przy twarzy, to jeszcze ogoliła się na łyso - i z tego co widać już chyba nie zamierza ich zapuścić
to na dodatek ostatnio stale pakuje się w jakieś pseudo afery z tymi radykalnymi feministkami ...
to wszystko to raczej skutek problemów psychicznych

sweetgirl_fw

Problemy psychiczne i feminizm, co za niespodzianka!

ZmiejKosciej

ciekawe czym lepiej być radykalnym pudełkowcem czy radykalną feministką.

ChubakaCieLubi

Żadna z radykalnych postaw nie jest zdrowa.

myszokrwista

Brzydko się starzeje ?

Chyba naprawdę przesadzasz .

Zdjęcie - http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTU0ODczNDIwMV5BMl5BanBnXkFtZTgwNzQ1NjMwNj E@._V1_SY1000_CR0,0,672,1000_AL_.jpg

Co do ogolonej ostatnio głowy to też ma swój cel - .Tym gestem chciała sprzeciwić się panującym w Hollywood standardom. Rose nie podoba się to, w jaki sposób traktuje się kobiety. Zwraca również uwagę na niesprawiedliwy podział płciowy wśród hollywoodzkich scenarzystów, producentów i reżyserów.

I ja akurat ją w tym popieram mimo że jestem mężczyzną również to dostrzegam, że większość scenarzystów producentów i reżyserów którzy odnoszą sukcesy są to mężczyźni .

buterfly

co ma do tego ostatnio ogolona głowa...? przeciez nie chodzi mi o to, że w dniu takim a takim wygląda źle, p prostu porównując ją z lat młodości i teraźniejszych widzę różnicę i mi się nie podoba. Są kobiety zaklęte w czasie, a ona do nich nie należy. Nie napisałam, ze jest obrzydliwą maszkarą... dla mnie wygląda sztucznie i tyle, a była bardzo naturalna.

myszokrwista

Co do ogolonej głowy chodziło mi bardziej o post ChubakaCieLubi - z feministkami Rose nie ma raczej nic wspólnego .

Nie wiem czy są kobiety zaklęte w czasie, ja osobiście takich nie znam .

Każda kobieta się starzeje, u jednych widać to bardziej u innych mniej .

myszokrwista

Starzenie starzeniem ,ale jej odbija na starość, wystarczy zobaczyć Instagrama

Danio31b

nie wiem nie mam, ale brzydkie starzenie można podciągnąć nawet pod to xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones