Ross McCallI

7,0
910 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ross McCall

Mnie najbardziej Ross przypadł do gustu jako Liebgott. Po prostu fenomenalnie go zagrał. Bardzo podobała mi się scena na końcu ostatniego odcinka kiedy tłumaczył przemowę niemieckiego dowódcy oraz scena w obozie koncentracyjnym...

novocaina

zgadzam sie absolutnie:) zwrocilam na niego uwage w Hooligans i tam mimo ze rola nie wymagala jakiejs super gry aktorskiej bardzo przypadl mi do gustu:) natomiast w Kompanii Braci pokazal klase a poniewaz nei czytalam wczesniej ksiazki to w kazdym odcinku mialam nadzieje ze nich mu sie nie stanie, zeby go ogladac jak najdluzej:)

a mi podobala sie scena, jak Webster powiedzial ze umie troche niemiecki na co Liebgott z fajna mina mowi do kumpla: taaa... jasne szprecha tak samo dobrze jak ja:)

ewcynka16

Taaa ogólnie podoba mi się w Liebgocie to, że jest taki zupełnie... "na luzie". Zauważyłam w "Kompanii Braci", że Liebgott np.żuje gumę, luzacko opiera się o swoją broń, kładzie nogi na stół...:P widać, że chce być kimś. A w odcinku 9 pokazuje klasę w scenie kiedy rozmawia z więźniem obozu koncentracyjnego...Zdecydowanie jeden z moich ulubionych bohaterów. Książkę czytałam:) Genialna. Polecam.

A Ross McCall ma tendencje do grania takich właśnie postaci:P. Ostatnio obejrzałam "Hooligans 2" i tam jako Dave wypada świetnie. I ten jego akcent:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones