Rowan Atkinson

Rowan Sebastian Atkinson

8,5
22 461 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rowan Atkinson

że nawet gdy idzie do urzędu załatwić coś prywatnie to nikt nie traktuje go poważnie.

Jimmy

skąd to wiesz?

chan_chan

Swego czasu czytałem wywiad w którym Atkinson otwarcie mówił o takich sytuacjach, które zdarzają mu się na co dzień. Opowiadał, że do pewnego momentu było to nawet zabawne, ale z czasem stało się bardzo irytujące i tak pozostaje do dzisiaj. No, bo wyobraź sobie, że idziesz np. do banku wziąć kredyt (on pewnie nie musi, daje tylko przykład), a tam wszyscy w brecht, gapią się na ciebie i traktują jak przygłupa. Ja bym się wkurzył, więc nie dziwię się Rowanowi...tym bardziej, że prywatnie to podobno bardzo spokojny, wyważony i opanowany człowiek. Nie wiem, nie znam go, ale tak słyszałem. A Wiadomo, jacy są ludzie. Wielu z nich nie potrafi odróżnić tego jaki dany aktor jest w życiu osobistym od jego filmowego emploi...

Jimmy

Tym gorzej dla niego, że ma tytuł profesorski.

mhrocznyszatan

W rozmowie z Clarksonem w jednym z odcinków Top Gear wypadł bardzo sensownie. Było na serio i było do śmiechu. Wszystko w odpowiednich proporcjach.

Pete

Pojechał bardzo szybkie okrążeniena torze w samochodzie za rozsądną cenę. Tak na marginesie zdaje sobie sprawy, że w Mr. Bean to tak naprawde nie on jeździł tym samochodzikiem, ale żeby tak popieprzać po ciasnych uliczkach, takim malutkim czerwonym lub zielonym pojazdem trzeba mieć trochę wprawy.

użytkownik usunięty
Jimmy

To świadczy źle o tych ludziach a nie o nim.Ja go lubię,potrafi naprawdę rozśmieszyć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones