Rowan Atkinson

Rowan Sebastian Atkinson

8,5
22 461 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rowan Atkinson

mam nadzieję, że mi odpowiecie.
Mam pytanie, czy jeśli napiszę list do sławnego aktora (ale nie bardzo sławnego) i wyślę go, to czy dostanę odpowiedz, i od kogo i w ogóle?! Macie z tym jakieś doświadczenia?! BŁAGAM o szybką odpowiedź!!!!

blablajga

Ja niezabrardzo wiem czy odpisze ale jeśli masz jego adres warto sprubować :) Jeśli można wiedzieć do kogo chcesz to wyslac ? :D

Feelsoalone

Jesli wyslesz list do jakiegoś bardzo mało znanego aktora to podejrzewam, że tak. Ale jeśli to będzie już ktos bardziej znany (np- Rowan Atkinson) to zapewne nie, ponieważ to nie on odbiera listy tylko jego sekretarz. Jedyne co wtedy to można liczyc na autograf.
Pozdrawiam ;*

candyyy

Ja kiedyś wysłałam maila na adres podany na oficjalnej stronie pewnego sportowca i dostałam odpowiedź, i to nawet dość szybko, więc możesz próbować :)

blablajga

Znam człowieka który wysłał list do Merlin Monroe . Przysłali mu zdjęcie z autografem .

blablajga

Do założycielki/ załozyciela tematu: a co, żałujesz forsy na papeterię, kopertę i znaczek?? Zawsze warto sprobowac!!!

blablajga

Kiedyś wysłałam list do J.K. Rowling. Dostałam list po pół roku (dość dużo nawet napisała ^_^) i dopisała na koniec, że autografu mi nie wyśle... Nawet nie wiem dlaczego? Pozdrawiam =).

Severine

Hejka. Zbaczając z tematu... Severine mógłbyś/mogłabyś podać adres do J.K.Rowling, albo ktokolwiek... szukałem, szukałem i nie znalazłem nawet na jej oficjalnej stronie nie byłem pewny... oczywiście do pana Rowana jak ktoś ma to też mile widziany. pozdrawiam.

blablajga

na to ze odpisze chyba nie masz co liczyc, ale ja wyslalam list do Johnnyego Deppa i dostalam zdjecie z autografem:) warto sprobowac!!:):) nawet jesli to tylko autograf...

Asiek03

o o o! a jaki to był adres, na który wysłałaś?

Madeline

ja też dostalam po 3 miesiącach czekania autograf Johnnego ;)))

kamilakamila

dajcie adres do johnny'ego, proszeeee :)) bardzo mi na tym zalezy

blablajga

słyszałam jeszcze, że Sarah Michelle Gellar odpisuje na listy :)

użytkownik usunięty
blablajga

Ja wysłałam do Bena Barnesa prośbę o autograf i dostałam go 3 miesiące później, ale na list nie odpisał. Tylko autograf.

A ja do Ledgera wysłałem 3 miechy temu i dziś autograf przyszedł.

hej pisałaś że wysłałaś list do Bena Barnesa, czy byś mogła podać mi na jaki adres go wysłałaś bo też bym chciała tylko właśnie nie znam maila

blablajga

Chiny są baaardzo daleko a autograf od Jackiego Chana szedł do mnie tylko 3 tygodnie. Miłe zaskoczenie dla mnie i dobrze działająca agencja, która dba o to by fani aktora byli zadowoleni. Polecam więc pisać do swoich pupili, bo nic tak nie cieszy jak fajna fotka z naszym imieniem i autografem ulubieńca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones