Rowan Atkinson

Rowan Sebastian Atkinson

8,5
22 458 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rowan Atkinson

Rowan miał być Voldemortem w Harrym Potterze, ale ja jakoś sobie nie wyobrażam Jasia Fasoli (bo chyba nie tylko mi zapadnie w pamięć tylko i wyłącznie jako Mr. Bean:)) Jak tylko bym zobaczyła go na ekranie zaczęła bym się śmiać...
Z resztą według mnie on nie nadaje się do roli czarnych nharakterów

Angela4b

Że Rowan Voldermortem?? Dobrze, że nim nie był bo też bym się nie mogła powstrzymać od śmiechu.

ancia84

Wyobraź sobie chwilę grozy w której ma zabić Harrego... muzyka buduje napięcie, a tu wszyscy widzowie zaczynają się śmiać, bo Rowan zrobił (już odruchowo) jakąś minę... Myślę, że film trzeba by przerobić na taki z momentami komedii, albo nie miał by takiego dorobku. Pewnie większość przychodziła by zobaczyć jak zmienił się nasz Jaś:)
Pozdrawiam

Angela4b

Bezcenne ;)

ancia84

Ja bardzo lubię Harrego, ale samo to, że Rowan miał by grać Voldemorta... Jakoś by mnie zniechęciło. Uważam, że Ralph zajebi**ie wyszedł i jego gra była powalająca, ale za to mógłby grać tego, co był zamieniony w parszywka(nie umiem napisać jak się nazywał...Pettigrew, czy coś takiego) Tylko wtedy ja bym troszkę zmieniła scenariusz:)

ancia84

Bilety do kina na Harrego Pottera - 20zł
Zakup płyty DVD z Harrym Potterem - 40zł
Wypożyczenie DVD z Harrym Potterem - 17zł
Zobaczyć Rowana Atkinsona w roli Voldemorta (+przypadkowa "mina) - Bezcenne ™
{Master Card}

Przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać ...

Winne

Haha! Rozwaliłeś mnie tym komentarzem :D haha! Nie moge przestać gęby cieszyć :D Poprawiłeś mi humor na dłuższy czas :)

Angela4b

Po pierwsze, skąd takie info? Po drugie, ten facet nie robi odruchowo min jak Jaś Fasola, to jest cecha profesjonalistów.
Polecam zobaczyć "Wszystko zostaję w rodzinie", tam ma jak najbardziej w sumie poważną rolę, a przynajmniej całkiem inną od dotychczasowych, rzecz polega tylko na tym, że nikt go nie poznał od strony aktora dramatycznego< do czego też by miał predyspozycje zapewne> i nikt nie wspomina o jego karierze na deskach teatru, która jak podejrzewam istniała w różnych odsłonach. To rola mogła by być bardzo przewrotna i jednocześnie całkiem zmienić stosunek ludzi do jego osoby, a nie tylko przez pryzmat Mr. Bean.

prostelinie

Mów co chcesz, ale ja Mimo wszystko... Nie wyobrażam go sobie w roli Voldemorta...

użytkownik usunięty
Angela4b

A ja uważam, że świetny komik potrafi grać role dramatyczne i poważne. Louis de Funès też zaczynał od poważnych ról, mimo że był przede wszystkim komikiem. Atkinson jest na co dzień poważnym człowiekiem, w dodatku bardzo religijnym.

Oczywiście, że grać potrafi! Nie powiedziałam, że nie. Chodziło mi po prostu o to, że ja osobiście nie wyobrażam sobie Rowana w tej roli.

Angela4b

buhhahahahhaha ... Rowan? Voldemortem? Jakby tak było zabijał by śmiechem, a nie zaklęciami. Haha sam ten fakt mnie rozśmieszył..ojoj!
Może umiał by zachować kamienną twarz i nie robić "min", ale samo to, że pod (pół-komputerowym) mistrzem czarnej magii kryje się Mr. Bean nie wzbudziłoby we mnie takiego uczucia "strachu i odrazy" jakie wzbudza pan Finnes będąc Voldemortem...

Winne

Dokładnie. Oczywiście nie mówie, że nie poradziłby sobie z tą rolą (NIE CHCĘ BYĆ ŹLE ZROZUMIANA!). Samo to, że to jak powiedziałeś "Mr. Bean" cały strach by diabli wzieli. Może nie strach, ale ten dreszczyk. Co do zabijania śmiechem- też to sobie wyobraziłam

Angela4b

Ja bardzo chetnie bym go zobaczyla w takiem roli, mysle, ze bylby swietny i raczej wiejacy groza. W koncu w jego najwiekszej roli (Blackadder), w niczym nie przypominal glupka i nie robil przypadkowych min.

Rlyeh

Przepraszam - Blackadder, serie 2-4, bo w pierwszej faktycznie jest przyglupem, no ale pierwsza prawie odeszla w zapomnienie.

Rlyeh

No właśnie "prawie"... Ja oglądałam tylko.. bodajże 2 pierwsze i to wieki temu, chyba nawet o tym zapomniałam i nie oceniłam na filmwebie :P Mimo wszystko, to na pewno poradziłby sobie w takiej roli, jednak mnie gra Ralpha urzekła i ubóstwiam go za tą rolę.

Angela4b

hahahaha, skąd ty masz takie informacje ? Wątpie żeby ktokolwiek mogł wpaść na taki pomysł.

użytkownik usunięty
extranick

Jest w ciekawostkach przy którymś filmie o Potterze. Nie pamiętam teraz, w którym, ale jest na pewno.

użytkownik usunięty
extranick

O, jednak jest też w ciekawostkach na tej stronie. Tak ciężko poszukac?

rzeczywiście, jeśli to prawda, to wg mnie jest to dziwny pomysł, chociaż ciekawe jakby to wyszło, może wtedy obejrzałbym HP.

extranick

Chciała bym zobaczyć jak chociaż próbują nagrywać z Rowanem. Jakieś migawki na YT, czy coś. HP nie wyobrażam sobie z nim, ponieważ ubóstwiam pana Ralpha za tę role. Ale tylko tak jak to będzie wyglądało. Wyobraźcie sobie ile miało by odsłon :P

Angela4b

jakoś nie mogę go sobie wyobrazić jako Voldemorta ;)


Angela4b

Pomyłka, rzeczywiscie mial grac w Harrym Potterze, ale nie jako Voldemort tylko profesor Lupin :)
Ale chciałbym go zobaczyc jako Voldemorta xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones