Roy Dupuis

Roy Michel Joseph Dupuis

7,4
623 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Roy Dupuis

nie wyobrażam sobie innego Michaela niz Roy!!!! cudownie pasował do tej postaci

Azi

Rzeczywiście dobrze pasował do tej postaci...Z jednej strony chłodny i opanowany, a z drugiej wrażliwy i...zakochany...:))

Azi

zgadzam sie z Toba!! Rowniez uwazam ze swietnie pasowal do tej postaci...Pozdrowionka!!

Julcia1414

Też tak sądze;)

sara137

hehe wiecie ja teraz tez nie wyobrazam sobie w tej roli kogos innego...ale gdybysmy go nie poznali jako Michaela tylko kogos innego to kto wie co by bylo:)pzdr

Azi

Też bardzo go lubię. Popieram wspaniale grał.

Azi

oj tak!
był wspaniały ;*

lubie go za tę role ;p

Azi

ja również nie wyobrażam sobie innego Michaela...

użytkownik usunięty
Azi

Wszystkie uwielbiamy Michael'a :P Ale w serialu zauważyłam kilka jego wad... np. ZAWSZE miał obrzydliwe długie paznokcie (widać to np. kiedy smyra Nikitę po dłoniach w czasie gry wstępnej :D)... okropne. No i te jego spodnie rurki przy tych wielkich buciorach al'a glany :D Zawsze najbardziej to jego ubiór mnie śmieszył, bo jakoś pozostali agenci mogli wyglądać normalnie, a on jak taki krasnolud :P

Mimo wszystko oczywiście nie wyobrażam sobie innego Michael'a, ten jest najlepszy (mimo tych paznokci :P)!!!

Paznkociom sie nie przyjrzalam, ale co do ciuchów racja. Te jego obcisle spodnie byly okropne, optycznie go skracaly. Poza tym men jak marzenie;)

A wiesz, że ja też zawsze się śmiałam jak widziałam go w tych spodniach?:D Dlatego zwracałam dużo uwagi na tło, żeby na nie nie patrzeć:)
A paznokcie pamiętam... ble...:D

Hoax

ja tam nie zauwazylam nic smiesznego w jego spodniach ;) a nawet byly w miare realistyczne - lepiej jak przylegaly do nog, bo podczas biegania nie zaczepial o krzaki ;)

Azi

Zgadzam się w 200%...tak samo jak Peta Wilson w roli Nikity- niezastąpiony duet

Azi

Jakże się cieszę, że nie tylko ja miałam zawias na Michaela :D
Znakomity aktor i gra w wyjątkowo ciekawych produkcjach :)

Azi

super serial i fajnie grał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones