Rupert Sanders

Rupert Miles Sanders

6,2
471 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Rupert Sanders
Magdalena_42

widze że nie tylko ja sprawdziłam jak ten gość wygląda że niby jest lepszy od Pattisona :D

KITARZYNA

czego chcecie dobry jest, zresztą to pewnie wszystko zaplanowane przed "Zmierzchem"

yumiczka

Wątpię aby dla promocji filmu poświęcali swoje związki :|

opinek

to juz wiadomo jak taka aktorka miernota jaka jest Stewart dostala role:P

Makael

hahha, też mnie to zastanawiało dlaczego dostaje takie dobre role:) chyba ma dobre "kontakty"

yumiczka

I niby te plany mają pomóc w promocji filmu? Chyba raczej odwrotnie :> Nastolatki, które chodzą na sagę Zmierzch są zapewnie w niebo wziętę. To raczej hormony zabuzowały i Kristen zaszalała. To ludzie jak każdy z nas i maja słabości :)

Magdalena_42

Oby go żona nieźle urządziła :) Gdy facet ma na koncie udowodnioną zdradę to może wiele kasy stracić w sądzie gdy będzie rozwód.

FightClub_2

Dokładnie :)

Magdalena_42

A ty z czego sie cieszysz? Jestes jedna z tych co woli żerować na kims zamiast sama się dorobić??

Magdalena_42

Ale co to ma wspólnego z jego reżyserią, bo nie rozumiem? Zawsze zajmujecie się związkami innych, których osobiście nawet nie znacie?

butryk_2

Och wyluzuj ;)

Magdalena_42

Nic bez przyczyny sie nie dzieje. Widocznie cos było nie tak w ich związkach, że skoczyli na bok. Ale facio ma więcej do stracenia, żonę i dzieciaki. Kristen jeszcze młoda i głupia popełnia błędy. Widać, że ten facio to taki lowelas i lubi młodszym mieszac w głowach, a ona się dała ;) Roba mi szkoda, ale widocznie za mało się starał ostatnio i Kryska zrobiła unik w bok.

aagnieszkkaa

Współczuję żonie, dzieciom oraz Robertowi. Dla mnie NIC nie usprawiedliwia zdrady. Zdrada to zdrada. Nie ważne kto i dlaczego. Jak to mówiła moja mama "Nie wolno rozmieniać się na drobne" , chcesz z inną/innym To robic? Odejdz/rozwiedz się. Proste.

Magdalena_42

Juz pojawiaja się kolejne ploty, że to ustawka bo Rupert kręci film o reakcji fanów :>
Czas pokaże co to było.

aagnieszkkaa

Bardzo możliwe, że to wszystko ustawione. Promując Zmierzch, czy choćby High School Musical zawsze jakimś cudem para głównych bohaterów stawała się parą poza planem. Nastolatki to może lubią, nie wiem.

Magdalena_42

A może chcieli się wyr..., ale nie chcieli ze sobą być. Często tak jest. Nie przypisuj swoich poglądów innym. Ty może byś tak nie zrobiła, ale Kristen i Rupert nie są tobą, tylko sobą.
""Nie wolno rozmieniać się na drobne"" - wolno, raczej po co. Może nie chcieli się rozmieniać, tylko chcieli się ze sobą przespać. Gdzie ty żyjesz? Chyba w jakiejś utopii, bo tak wygląda świat, jak w przypadku Stewart i Sandersa.

Magdalena_42

Mam nadzieję, że te 8 lat nauczyło Cię troche, chociaż wątpię. Jest wiele rzeczy, które usprawiedliwiaja zdradę. Są inne milion razy gorsze rzeczy od tego, które faktycznie nie mają usprawiedliwienia. Ciekawe czy ty jestes taka święta...nie sądzę.

butryk_2

Lubię to.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
JustFurious

żarem* dodajmy.

Magdalena_42

Lubię to [2]

Magdalena_42

A Robert i Kristen i tak sa znowu para , wlasnie podali nie dawno newsa , o co do tej akcji to czemu winicie goscia jak cos to zawsze faceci sa winni ! , pewnie sama z nim flirtowala , facet sie podjaral i nie mogl sie opanowac

Michal17

Człowiek nie bydle , powinien móc się opanować, nawet jeśli stanęłaby przed nim naga.

Magdalena_42

młoda jestes i głupoty pleciesz.

emu_

Nie taka młoda i żadne głupoty. Lubisz zdradzać ze tak twierdzisz? Zdradzasz? Człowiek musi potrafić się opanować, zdrada to nic innego jak oznaka zbydlęcenia. Chciał się bzykac z inną ? Mógł sie najpierw rozwieść i droga wolna! A Kristen nie lepsza. I nawet nie chodzi mi o ten jeden konkretny przypadek, ludzie powinni być uczciwi, powinni myśleć o innych, bo jeśli tak nie jest, nie sa lepsi od zwierząt i pokazują w ten sposób jacy są słabi.

Magdalena_42

masz 21 lat? Pkt widzenia zalezy od siedzenia. Jeszcze zmienisz zdanie, zwłaszcza Ci, którzy zarzekają się najbardziej zawsze zmieniają.

emu_

Mam 21 lat i od 6 lat w jednym związku. I NIGDY NIE ZDRADZIŁABYM FACETA! Kwestia nie siedzenia a kręgosłupa moralnego albo się go ma, albo nie. Mnie moja matka nauczyła że trzeba byc uczciwym i nie rozmieniać sie na drobne. Była prawdziwą damą i wzorem dla mnie. I ona jest moim punktem widzenia.

Magdalena_42

jak już to punktem odniesienia;P a ona to lepsza niby jest? jakby sama nie chciała, to by nóg przed nim nie rozłożyła, nie żebym uważał, że on postąpił dobrze

tomskc

oczywiście że nie lepsza. Musi być bardzo wyrachowana by odebrać kobiecie męża i dzieciom ojca. Mówię odebrać, bo po tej publicznej zdradzie w ich zyciu, żony i dzieci, juz nic nie będzie takie samo. Wiec Kryska zrobiła to nie tylko Robertowi ale także innej kobiecie i jej dzieciom.

Magdalena_42

No to się ciesz, w swoim mniemaniu jesteś lepsza od nich, ale wątpię, czy Kristen i Ruperta to obchodzi.

Mowiacy_do_reki

Raczej nie obchodzi i to jest smutne. Nie obchodzi ich krzywda innych. I nie jestem od nich lepsza, od nikogo, mam tylko zasady których nie łamię. To może wydawać się lepsze.

Magdalena_42

Jeśli uważasz zdradę za coś złego i cię to obchodzi, to w swoim mniemaniu jesteś lepsza. Nie zaprzeczaj.

Mowiacy_do_reki

Zdrada jest złem , jeśli wyrządza krzywdę, a tak jest, więc jest złem. Lepsza? Jesli uważasz że jestem lepsza bo nie zdradzam to bardzo się cieszę. Mam sporo innych wad, więc nie uważam się za lepszą.

Magdalena_42

Czyli wyszłaś za mąż w wieku 15 lat?

AgentGrzyb

Nie mam męża, mam partnera :)

Magdalena_42

A ok, źle zrozumiałem

Magdalena_42

wszyscy użytkownicy "gratulują" udanego związku!!!

Magdalena_42

Kiedy rozwód?

Luis Garcia

niestety wygląda na to, że drań ma za dobrą żonę, bo się nie rozwiedli. musiała mu wybaczyć. ja bym go wywaliła na zbity ryj.

isobel

albo dobra intercyza :D

isobel

rozwiedli się jakoś miesiąc po tym jak napisałaś ten komentarz

znerwicowany

jakbym o tym sama nie wiedziała

isobel

myslalem ze jestes tak glupia ze nie wiedzialas

Magdalena_42

poruchał i zrobił film czyli w jednym już jest lepszy od nas

takkis

10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones