Russell Crowe

Russell Ira Crowe

8,5
77 266 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Russell Crowe

Powiem szczerze, że nie przepadałem za nim do momentu aż nie obejrzałem wczoraj filmu "Piękny Umysł" gdzie normalnie rozwalił mnie na łopatki. Jest aktorem wyśmienitym, a do tego inteligentnie dobierającym rolę za co tak wysoka nota u mnie.

Aczkolwiek dziwi mnie (faceta) trochę zachwyt jego wyglądem - o gustach się nie dyskutuje, aczkolwiek ok - w "Gladiatorze" mógł się podobać, ale w pozostałych filmach to wygląda dość normalnie - nie jest brzydki, ale nie jest też bardzo przystojny. Taki zwyczajny;)

użytkownik usunięty

''Pięknego Umysłu'' jakoś nigdy nie mogę obejrzeć, ale stwierdzić mogę, że Russel podoba mi się tylko i wyłącznie w ''Gladiatorze'' :D

Według mnie jest niesamowicie męski :) Gdyby przeanalizować sam wygląd, to może rzeczywiście nie jest typowym przystojniakiem (jak wg mnie np. George C. :)) Ale biorąc pod uwagę całokształt: charyzmę, mimikę, głos, to jest niesamowicie przystojny. Uwielbiam go odkąd pamiętam (na pewno przed 2000 rokiem), a Gladiatora obejrzałam stosunkowo późno. Skoro wtedy jako wczesna nastolatka miałam jego zdjęcie na szafie, to coś w nim jednak jest ;). I mimo, że jest kompletnie nie w moim typie (podobają mi się głownie bruneci z ciemnymi oczami) to jest to wg mnie najbardziej pociągający facet (na drugim miejscu zaraz za moim własnym ;)).

Fakt - o gustach się nie dyskutuje. To, że Tobie się nie podoba, nie znaczy, że wielu może. :) Oczywiście ma już swoje lata i troszkę się zaokrąglił, ale jest po prostu niewiarygodnie męski. Zwłaszcza w tych młodszych filmach. Uwielbiam jego posturę, jego GŁOS, jego twarz - oczy, uśmiech :) No po prostu... dla mnie jest mega przystojny. :) W Pięknym umyśle urodą nie powalał, bo i nie taka to była rola, ale oprócz Gladiatora jest wspaniały (pod względem wyglądu) np. w Tajemnicach Los Angeles, Romper Stomper (mimo iż nie lubię tego filmu), w Dowodzie Życia, w Dobrym Roku, czy w Robin Hoodzie :) Rozmarzyłam się. ;)

Właśnie obejrzałam Romper Stomper i stwierdziłam, że ma bardzo piękne oczy

jest niesamowicie seksowny, nie tylko w Gladiatorze, ma w sobie coś co potrafi oczarować, nie musi być typowym przystojniakiem żeby się podobać kobietom. :)

Z nim jest tak jak z Lindą ;P Właśnie przed chwilą oglądałam Robin Hooda i stwierdzam, że jest wooow, taki zwyczajny, ale ma w sobie to coś :D I grał w duecie z Galadrielą z Władcy Pierścieni hahah ^^

to tak jak z Cragiem zwykły chłopaczyna ale po prostu ma tę charyzmę, która się podoba ;)

zwyczajny - to pojęcie względne :D ale Russela nigdy bym zwyczajnym nie nazwała.ma bardzo nieprzeciętna urodę, a w połączaniu z głosem mmmm, On wręcz ocieka seksem :)
wśród polaków takiego nie uświadczysz :D

użytkownik usunięty
LadyAnila

Ok to patrząc po tylu opiniach chyba jednak jest gość "wyjątkowy" a czy u Polaków tego doświadczysz czy nie? Nie znam co prawda takiego Polskiego Russela ale chyba byłoby ciężko znaleźć;p

Klasycznie przystojny to on nie jest, ale ma w sobie to coś, właśnie to do mnie dotarło, choć do tej pory był mi zupełnie obojętny, hmm...

uwielbiam go w Gladiatorze (scena, w której na arenie mówi Kommodusowi kim jest - jest moją ulubioną, to chyba przez ten głos), w Robin Hoodzie tez mi się podobał, zagadzam się z większością, mówiąc o całokształcie jest zabójczy :)

użytkownik usunięty
miki19

Nooo to jak gadał do Kommodusa było świetne. Albo jak przemawiał do armii - do dziś podkładane to jest po niektóre sportowe filmiki ;)

Ja jestem w nim platonicznie zakochana od dziecka! Zgadzam się z tym, co było napisane wczesniej- jest niesamowicie męski i pewny siebie, a dziewczyny to uwielbiają. Z jednej strony ma takie piękne, "ciepłe" oczy, a z drugiej ten jego szelmowski uśmiech ;) No i gra aktorska...ahhh. Ma w sobie to coś. Dla mnie jest najbardziej ciekawym i pociągającym aktorem, o wiele bardziej wolę jego niż klasycznych pięknisi typu Clooney.

weruda

Ja przyznam szczerze, że George Clooney nigdy mi się nie podobał ;) A Russel owszem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones