Russell Crowe

Russell Ira Crowe

8,5
77 266 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Russell Crowe

Zna ktoś może adres email (tylko email), na który można wysyłać listy z prośbą o autograf Russell'a?
Chciałabym dostać jego autograf, a nie wiem na jaki adres mam wysłać list. Będę bardzo wdzięczna za pomoc :-**

XxChocolateFactoryxX

Ja też! Też też też ;)
Pozdrawiam fanów :)

XxChocolateFactoryxX

Kiedyś znałam, zresztą nawet dostałam stamtąd 2 zdjęcia z dedykacją. Chyba w "FILMIE" podawali, nie pamiętam.

miss_russ

Russell Crowe
William Morris Agency NY
1325 Avenue of the Americas
New York, New York 10019
USA

Spróbujcie na ten. Nie gwarantuję, że się uda, ale jako posiadaczka już czterech autografów od różnych gwiazd (zdobytych wlaśnie listownie) polecam cierpliwość.

Mart_Mumin

To prawda, czasem się czeka pól roku, czasem dłużej, ale warto :)

miss_russ

Wysłałabym list na zwykły adres, ale nie stać mnie na znaczki xDDDDD

XxChocolateFactoryxX

no i jak dostał ktoś autograf bo sam bym chciał dostać, póki russel jeszcze żyję:)

XxChocolateFactoryxX

Właśnie, jak to jest? Wysyła się list z prośbą o autograf tego czy owego aktora i co? Zamieszcza się w środku jakieś znaczki zwrotne czy oni sami kupują? ;d

AnnaFiend

po cholere ci ten autograf? umierasz na raka? lepiej sie poczujesz? modlisz sie do russela?

4fun4game

Każdy ma inne upodobania.

4fun4game

a co w tym złego że ktoś chce?

umrzesz na raka jak aktor rozda milion i dwa autografy zamiast milion i jednego ?

XxChocolateFactoryxX

russell.crowe@buziaczek.pl

WielkiSzu

hehehehehehehehehehhehehehehehehehehehehehehehe.....

WielkiSzu

jak już znam maila to koniecznie musze do rusella napisac :) dzieki za info - to zmienilo moje zycie. niech Ci Bog w dzieciach wynagrodzi!

WielkiSzu

hahaha dobre :D ciekawe czy ktoś na ten adres wysłał :D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones