Russell Crowe

Russell Ira Crowe

8,5
76 369 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Russell Crowe

Cóż za typ człowieka. Oglądając dziś rano Dzień dobry TVN, zwróciłam uwagę na wywiad, który prowadziła Anna Wędzikowska. Mam wielki szacunek do tej kobiety, i kiedy ta przeprosiła aktora, za to, iż jest chora, i ma głos jaki ma, ten odpowiedział jej że nie musi nic mówić, bo uroda mówi sama za siebie ( powiedziałam to o wiele piękniej niż on. Uwierzcie, to brzmiało, jakby mówił do jakiejś tępej blondynki, która wlezie mu do łóżka, za ten komplement.) Pani Ania zrozumiała chyba tak samo i z radością ucieszyłam się, kiedy odparła mu na to, że nie uznała tego jako komplementu, czym go "zgasiła'. Tak więc typ, który prezentuje ten człowiek, coż.... mówi już dla mnie wiele po tym wywiadzie. ;)

lonely1

Spontaniczny, naturalny komplement szarmanckiego mężczyzny. Nie szukaj dziury w całym.

lonely1

Mogę poprosić o jakiś link do tego wywiadu, albo chociaż info którego filmu dotyczył? Tak z ciekawości :) Bo nie mogę znaleźć tego konkretnego w sieci, jest dużo wywiadów z nim, prowadzonych przez Wędzikowską.

The_Who

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/russel-crowe-jako-noe-wybrany-przez-boga,1 19399.html - może ja się pomyliłam faktycznie. @sareuman_2 ma racje, chociaż przyznam, że za pierwszym razem jak to usłyszałam, dziwnie to zabrzmiało w mych uszach. Przyznaję się do błędu.

lonely1

Dziękuję za link, chyba faktycznie @saruman_2 ma rację, myślę, że to raczej taki sympatyczny gest z jego strony. Chociaż pomyłka w interpretacji (w którąkolwiek stronę) jest zrozumiała, bo lektor zagłusza w sumie cały ton wypowiedzi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones