Russell Crowe

Russell Ira Crowe

8,5
77 211 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Russell Crowe

a najlepsze w tym wszystkim jest to ,że naprawdę ale to naprawdę nie mam pojęcia dlaczego?!Co go widzę to się nad tym zastanawiam,bo bardzo dobrym aktorem jest i przystojny też.JA NIE WIEM I JUŻ.

katrinafw

Nieprawda że jest bardzo dobrym aktorem, jest co najwyżej dobrym aktorem z masą kapitalnych filmów na koncie, trzeba przyznać ma nosa do doboru

Marcinekk

zdecydowanie i nieodwołalnie jest świetnym aktorem

Marcinekk

Crowe nie jest dobrym aktorem, jest aktorem wręcz genialnym.

miss_russ

I jest seksowny.

Ohaminus

No ba :) A ten głos...

Marcinekk

W dobrych filmach gra i fajnie role wybiera, ale niestety mnie też drażni ta jego gęba na ekranie, często przybiera takie smutne miny, że aż ciężko się patrzy. Dla mnie poziom aktorski Nicolasa Cage'a

katrinafw

A ja nie lubię Adamczyka jako aktora, ale nie zastanawiam się dlaczego - po prostu nie lubię. Crowe'a lubię i to bardzo. Przypomina mi go Robert Więckiewicz.

katrinafw

Na samym początku jak dopiero kojarzyłam Crowe'a z nazwiska też wzbudzał we mnie no nie tyle negatywne odczucia, co taką jakby niechęć do jego osoby. Ale doszłam, że to jego mimika mnie wkurza, to jego pogardliwe spojrzenie i drwiący uśmieszek jakby chciał się wywyższyć. Nie chciałam go tak postrzegać, dlatego skupiłam się na innych elementach budujących jego osobę i muszę stwierdzić, że facet jest dobry, cholernie dobrze się go ogląda i nie zapomina się o nim.

katrinafw

Mnie też, a do tego mówią, że kobiety za nim szaleją... Nie chciałbym tak wyglądać...
Aktorem dla mnie genialnym też nie jest. Toleruje go i lubię nawet z nim filmy - są dobre, ale to dlatego, że ja mało którego nie lubię aktora, dla każdego znajdzie się miejsce w tym bagienku. Choć może - no w Informatorze fajnie zagrał i nie wiem, kto by mógł tak dobrze to jeszcze zagrać. Powiem tak - zasługuje na miejsce w Hollywood, które zajmuje.

katrinafw

Chciałabym obejrzeć Tajemnice Los Angeles ale on tam gra, więc nie wiem czy to zniosę. ;[ Polemizowałabym w temacie jego urody czy talentu. Ale irytator roku z niego bez dwóch zdań. Większy niż z Nicolas Cagea, a naprawdę nie sądziłam że to możliwe! :O
Z niektórych filmów po prostu muszę zrezygnować [*]

Cuala_

nie łam się; mnie też podnosi ciśnienie i nie oglądam z nim filmów.

edmund_blackadder

jak dobrze wiedzieć, że nie tylko ja mam takie odczucia :D ... od razu mi lepiej xD

katrinafw

A ja wprost przeciwnie. Znakomity aktor, większość filmów z jego udziałem jest kapitalna. Nie bawi się on w jakiegoś celebrytę, który w ciągu dnia chodzi kilka razy do kosmetyczki czy do fryzjera. Co ma w ogóle wygląd do jego gry aktorskiej, która jest genialna?

Wygląda normalnie, gra znakomicie i umie doskonale odwzorować postać, jaką przybiera w filmach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones