Russell Crowe

Russell Ira Crowe

8,5
76 905 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Russell Crowe

miał dobry scenariusz do Gladiatora do Pięknego Umysłu do Noe... ale mnie jakos jego gra nie
przekonuje.. taki smetny zawsze .. biore pod uwage pozostałe filmy również... a wy co myslicie?

fejsbukowy1994

Crowe bardzo podoba mi się jako aktor historyczny, nie chcę go szufladkować i ograniczać do jednego rodzaju ról, ale jeżeli chodzi o romanse czy komedie jakoś niespecjalnie mi do tego pasuje... i nie jest on moim ulubionym aktorem, ale jeśli mowa o "Gladiatorze", "Robin Hoodzie" albo "Noe..." uwielbiam go w tego typu filmach, on po prostu jest do takich rzeczy stworzony.

Mielu_fw

To prawda, że pasuje do roli w filmach historycznych, ale ja lubię go też za "Dowód życia", no i oczywiście za "Dobry rok". Według mnie jest uniwersalnym aktorem - może zagrać kogokolwiek z dowolnej epoki - i tak chętnie go obejrzę :)

fejsbukowy1994

Nie cierpię gostka i dziwię się tym wszystkim zachwytom nie wiadomo nad czym. Marny aktorzyna, i jeszcze choćby było na co popatrzeć, ale nie ma, no nie wiem kto tę miernotę tak straszliwie promuje i z kim on sypia?! ;-) Tępa gęba do "Pięknego umysłu" nijak nie pasuje, gość dobry jedynie to roli oblecha typu Ferdynand Kiepski ;-P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones