Russell Crowe

Russell Ira Crowe

8,5
77 211 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Russell Crowe

coś niesamowitego. piękny, mocny ciepły głos. nie mogę przestać słuchać. fajne utwory.
prawdziwą gwiazdą nie zostaje się z przypadku. trzeba mieć jednak talent.

minadra

dokładnie! jego rola w nędznikach jest świetna;)

emily094

ja to się zastanawiam od jakiegoś czasu, czy on ma jakąś spieprzoną rolę, albo choć słabą. jakoś nie mogę się doszukać.

minadra

podasz mi jakąś fajna piosenkę?chętnie posłucham :)

Kinomaniaczka_tvd

zespół tofog :
what's her name
all the white circles
never be alone again
danielle (to takie trochę sentymentalno-miłosne)
good years
testify (zajebiste, szukaj russell crowe testify AFI na youtube)
polecam też lover's hands zaspiewaną wraz z alanem doylem. i wiele innych dostępnych na youtube. dużo występów koncertowych jak i teledyski. polecam te na żywca. mi się podobało.

minadra

dziękuję:)
ma seksowny głos:)
uwielbiam go:)

Kinomaniaczka_tvd

oj, jak ja go uwielbiam, aż strach:). uwielbiam jego aktorstwo, a jako facet zupełnie jest ok. żaden tam wymuskany lala.

minadra

Dokładnie,jest taki zwykły,prosty i ma to cos w sobie,hm...Robin Hood:)

Kinomaniaczka_tvd

zawsze jest takim mocnym, ale zwykłym facetem. muskularny i zapasiony, ale zawsze męski. i nie przypominam sobie roli, która byłaby słaba lub położona na amen. a robin hood? na takiego robina to i 10, i 20 lat warto czekać. między marion i robinem było 1000 stopni, a przecież tam były tylko gesty i spojrzenia. pięknie.

minadra

Zgadzam się z tobą w 100 %:)
Jego role są genialne,nawet te epizodyczne:)
Masz rację bardzo lubię postać RH,oglądałam wiele wersji min. tą z Kevinem,która była moją ulubioną do 2010 kiedy oglądnęłam tą z Russelem:)

Kinomaniaczka_tvd

wersję z kevinem lubię nadal, ale robin hood ridleya scotta jest dla mnie najlepszą jak dotąd wersją jego przygód.

minadra

to prawda, głos ma fantastyczny :) mogę słuchać godzinami:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones