Ruth Negga

6,7
5 015 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ruth Negga

Jest pewna, już w styczniu przyszłego roku za film Loving ;) (wiem że jest dopiero kwiecień, ale zaufajcie mi, siedze w tym temacie)

damiansport1

Hmm... Czy nadal jej nominacja jest taka pewna jak w kwietniu? Rozważ to, że w tym roku będziemy mieć bardzo ciekawy i rozległy wyścig w kategorii aktorki pierwszoplanowej (duuużo mocnych i prawdopodobnych kandydatek na nominacje). Ruth bardzo pomogłoby "przeniesienie" Violi Davis na drugi plan... A więc: czy nadal Negga może czuć się tak pewnie?

qoobson41

Amy Adams - Arrival
Isabelle Huppert - Elle
Ruth Negga - Loving
Natalie Portman - Jackie
Emma Stone - Lalaland
?
Annette Benning - 20 Century Woman

Myślę ze rywalizacja rozegra sie miedzy ta szóstką

damiansport1

Ja już sam nie wiem. Z jednej strony konkurencja jest mocna ale z drugiej po zeszłorocznym bojkocie też mało prawdopodobne aby nie nominowali czarnej aktorki. Napewno jednak gra rozegra się między sześcioma wyżej wymienionymi aktorkami. Huppert i Stone to pewniaki. Adams raczej też bo Akademia ją lubi. Portman załapie się na nominację pocieszenia no i piąte miejsce jest dla mnie nie pewne. Czy to będzie Ruth czy może Benning. Przekonamy się za kilka dni

PS. No chyba że Akademia znowu zrobi sobie z nas jaja i na siłę wciśnie do tej piątki Streep. To już by było przegięcie ale po jej nominacji za "Tajemnice lasu" nic mnie już nie zdziwi.

damiansport1

No i jest nominacja dla Streep. HA HA HA. Inaczej tego skomentować nie można.

MikeyS

20

Ludi_filmaniak

Nominacja

Ludi_filmaniak

Widać nie ma się co sugerować ilością :)

damiansport1

Dożyliśmy chorych czasów w których aktor dostaje nominacje za kolor skóry.

damiansport1

Przyznaję, jestem pod wrażeniem xD Przewidzieć nieoczywistą nominację prawie rok wcześniej, nieźle. Jedyna nominacja której zawsze można się spodziewać to ta dla Meryl Streep.

damiansport1

A druga za „Passing”?

BMovieManiac

Bardzo możliwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones