Ryan Gosling

Ryan Thomas Gosling

8,3
101 612 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Gosling

Taka moja mała opinia.
Przykro mi to stwierdzić, ale ten pan nie ma zielonego pojęcia o mimice twarzy. Bardzo nijaki
aktor.

MagdalenaPatterson

zgadzam się, jakąś godzinę temu zaczełam oglądac Pamiętnik i każda nastepna minuta filmu jest coraz gorsza, Ryan fatalnie gra, w ogóle nie gra właściwie , reszta aktorów zbytnio nie ratuja filmu, a szkoda bo książka mi się podobała

MagdalenaPatterson

ja kocham jego mimikę!
większość aktorów trzyma się sztywno wytyczonych reguł i do filmu nie wnosi nic nowego .Gosling jest inny .
najlepszy jest ten jego 'przelotny uśmieszek' .
zawsze wybiera nietypowe role ,takie jakich niewielu aktorów byłoby w stanie się podjąć ,np. Odmienne stany moralności ,szkolny chwyt ,fanatyk .
jeśli przeczytam fabułę spodoba mi się i kiedy widzę ,że jest w obsadzie jakiegoś filmu ,to mam w 90% pewność że będzie dobry ,bo Gosling gra świetnie .
jest nietypowym aktorem ,ale to nie znaczy że złym .

masz jakieś konkretne powody na tak niskie mniemanie o nim ? bo te wymienione wyżej jak czytam to poprostu ... no żal d*pę ściska kuleżanko .
pozdrawiam ;)

lostmind

Wiesz, każdy ma swoje zdanie, moim ten facet wszędzie wygląda tak samo. Zraził mnie do siebie po kilku wywiadach i filmie Drive.

lostmind

Ryan ma to w sobie, że świetnie mu idzie gra ludzi z problemami, czy nawet morderców. W filmie Wszystko co dobre jego opanowany, spokojny i przeszywający wzrok idealnie komponował się z kamienną twarzą. Nie zgodzę się, że wszędzie gra tak samo, kto widział Kocha, lubi, szanuje wie, że potrafi też operować dupkowatym spojrzeniem i drwiącym uśmieszkiem. Nie jest to debiut filmowy, ale przyjemnie się go tam oglądało. ;)

lostmind

uwielbiam go :) to jak gra i to w jakich gra fimlach :) wlasnie ogladam Pogromcow mafii i juz nie moge doczekac sie Drugiego oblicza. jeden z najlepszych aktorow mlodego pokolenia. Niezaszufladkowany.

MagdalenaPatterson

zgadzam się, zawsze taka sama tępa gęba, zero mimiki. dla mnie to kiepski aktor

MagdalenaPatterson

Zgadzam się z autorem, Brak umiejętności gry aktorskiej. Poszedłbym pod sklep monopolowy, dał jakiemuś Staśkowi 30zł i powiedział, że ma zagrać emocjonalną scenę i zapewne lepiej by zagrał. Przykro mi, wszystkie jego ''wierne fanki'', ale zawód aktora nie tylko z ładną buźką się wiąże.

MagdalenaPatterson

czyli nie umiecie czytać emocji, bo ja właśnie widzę doskonale jego emocje...dużo mówią oczy i drobna mimika, która pasuje do wielu filmów, w których grał. Ale zagrał też filmy, w których jego mimika jest bardziej wyraźna,,dla tych bardziej ślepych ;)

nie każdy musi mieć mimikę jak Jim Carrey ;)

don82

może wielu z Was jest zbyt młodych na dostrzeżenie pewnych rzeczy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones