Ryan Phillippe

Matthew Ryan Phillippe

7,4
7 671 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Phillippe

Ryan Phillippe zwrocił moja uwage pierwszy raz po ogladnieciu filmu "Szkoła uwodzenia".Jak dla mnie zagral Sebastiana Valmonta REWELACYJNIE!,ten jego styl,urok osobisty...eh;),no i trzeba powiedziec cholernie przystojny jest;).Jak ogladnełam Szkołe uwodzenia stwierdzilam,ze koleś ma talent,super wczul sie w role...Nie chodzi tu tylko o to ze byl przystojny,a to robi swoje,i wogole mial role taka,ze robil wrazenie na niejednej dziewczynie ale chodzi mi przedewszystkim o talent aktorski,to jak dobrze zagral podrywacza,ktory pod wplywem milosci zmienia sie na lepsze.Doskonale pokazywal emocje przed kamera,wczuwał się...Pozniej widzialam go w innych filmach i tez moim zdaniem,bardzo dobrze gra swoje role.To bardzo dobry aktor.Jak mowilam,ma TALENT.

girl08

Ze mna bylo doklandie to samo;]tez obejrzalam go w Szkole uwodzenia i uwazam ze byl zabojczo przystojny. Jedyne co mi sie nie podoba, to to ze pozwolil na rozwod z Reese;/bo taka fajna para byla.a jak ja zdradzil to calkiem przepadl;)ale mimo to dodam go do ulubionych:)

karjola

ja tez bylam zawiedziona jak dowiedzialam sie o rozwodzie Ryana z Reese:(.Wydawalo mi sie ze ich zwiazek jest taki prawdziwy,trwaly...Inny od tych ktore sa na porzadku dziennym u Gwiazd Hollywood,malzenstwa na pokaz i po paru miesiacach rozwod.No ale,oni tez sie rozwodzą:(.A tak PRAWDZIWY ten zwiazek sie wydawal,jak juz pisalam.

girl08

oj tak ja też pierwszy raz widziałam go w szkole uwodzenia :) owszem jest zabójczo przystojny :) i co najważniejsze naprawde dobry aktor :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones