Ryan Phillippe

Matthew Ryan Phillippe

7,4
7 647 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Phillippe

Ameryka podaje że doszło do rozwodu po tym jak Ryan zdradził Reese z australijską akrorką!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_Holly_

O nie =/ Oni BYLI jedną z moich ulubionych par show biznesu =(

DulceAmarga

wlasnie tez czytalam o ich rozwodzie.szkoda...

_Holly_

mi też jest strasznie szkoda...sądziłam, że chociaż im się uda, no ale cóż...najwyraźniej w Hollywood się nie da ;(

Kaori

da się np. małżeństwo Kate Beckinsale, szkoda że Ryan się rozwodzi.

mate21

Nie rozumiem dlaczego jej przyklad podalas, przeciez to jest jej drugie malzenstwo, ktore trwa nie znowu az tak dlugo bo dopiero nieco ponad 2 lata.

Happily_ever_after

ja czytałam,że to chodziło o nieporozumienie w małzeństwie i tak jakby zazdrośc Ryana,że Reese jest bardziej lubianą i postrzganą aktorką niż on nie chciał przy niej wygladać gorzej czy jakos tak:/ to była taka ładna para i oscar Reese musiał ich rozdzielić

Poison_Girl

nie :'( ja nie mogę w to uwierzyć, uwielbiam jego i ją, byli wspaniałą parą...

powiedzcie jak to mozliwe? przcież miłośc nie może wygasnąć po 3 latach? zdrada? kłamstwa? czy tylko w filmach miłość wygrywa ponad wszystko???????!!???????

Sunny_flower

naucz się liczyc przynajmniej do 7...
bo byli małżeństwem trochę dłużej niż 3 lata

użytkownik usunięty
jaga_5

3 lata? Chyba nie masz na myśli małżeństwa Ryana z Reese?
(nudziło mi się, więc wznowiłam temat xD)

mate21

chyba tylko Meryl Streep się udało...nie wiem czy jest jakaś inna para w hollywood, która tak długo przetrwała jak Meryl i jej mąż

Elinor

Patric Swayze i Lisa Niemi 34 lata... niestety przerwane..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones