Ryan Phillippe

Matthew Ryan Phillippe

7,4
7 671 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Phillippe

obejrzałem jeszcze raz dzisiaj " Koszmar minionego lata" i przypomniał mi sie ten aktor i bylem ciekaw co on nim piszą na filmwebie. i niestety jakies typy tekst "ma nadwagę" "31stary juz nie jest takim chłopczykiem" , dziewczyny o jaki słodziutki tylko szkoda ze stary, słodki ociupinka taka :)....

Stwierdziłem po tym ze walne tu post :) ten koleś ma czarny pas w taekwondo, trenuje od wielu lat. Tylko ciągnie sie za nim opinia chłopczyka maskotki, nie wiem-- bo ma taka twarz .. dziwne ze koleś nie występuje często bez koszulki ma mięśnie na pewno większe niż ten burak van Damme( umiejętności aktorskie na bank...
z jednej strony szkoda mi takich typów cale życie musza udowadniać ze są facetem z krwi i kości na nie maskotka i laleczka...

zajob11

co do miesni to sie zgadzam xD powinni go obsadzic w jakies roli zeby pokazal ze nie jest takim huherkiem jak w koszmarze (...) :D

zajob11

raczej maskotka to on niejest. wlasnie rozwiodl sie z Reese Witherspoon( szkola uwodzenia ,legalna blondynka)z powodu jego zdrady.ponoc byl zalamany rozwodem. a teraz podrywa wszystkie dziewczyny .ostatnio widzano go z Ashlee Simpson Scarlett Johansson Britney Spears. ale i tak jest slodki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones