Sławomir Wronka

6,7
518 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sławomir Wronka

Doktor fizyki, sławny naukowiec! Z resztą co się dziwić??? W końcu ukończył elitarna Akademię POana Kleksa!!!

Archangelus Raphael

Oczywiście niektórzy to w najprostszym, niezwiązanym z polityką, temacie muszą z uporem maniaka wkleić/wcisnąć jakieś aluzje polityczne. I jak ten kraj ma być normalny skoro tylu w nim walniętych! Wolałbym ukończyć Akademię POana Kleksa niż PiSuarowo-rynsztokowe studia np. Papy Rydzola którego tak wychwalają PiSzambiarze!

cOOba

Najmocniej przepraszam!!! Ale to nie tak! Tam nastąpiła zwykła literówka. Nie maiłem na myśli nic związanego z polityka, Chciałem napisać "Pana Kleksa", a że "P" na klawiaturze znajduje się obok "O", to nacisnęło mi się to podwójnie, ja tego nie zauważyłem i powstał błąd , a że kojarzy się on z obecną sytuacją polityczna, to tylko najzwyklejszy przypadek.
Pierwotnie z mojej wypowiedzi miał wyniknąć najzwyklejszy żarcik sytuacyjny. Bo skoro ten dziecięcy aktor został w dorosłym życiu sławnym naukowcem, to nie miało co dziwić skoro skończył "Akademię Pana Kleksa".

cOOba

Oczywiście niektórzy to w najprostszym, niezwiązanym z polityką, temacie muszą z uporem maniaka dostrzegać/dopowiadać sobie jakieś aluzje polityczne :) Z jednej strony walka z wciskaniem polityki, z drugiej wpychanie swoich poglądów.

cOOba

W byle literówce widzisz już politykę i bezmyślnie plujesz jadem. Nienajlepiej to o tobie świadczy :P

kryst007

Jebać PO.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones