Sławomir Zapała

Sławomir Paweł Zapała

5,3
3 027 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sławomir Zapała

Świetny gość, niesamowita inteligencja i charyzma. To, jak wymyślił postać Sławomira i dalej pociągnął, zasługuje na szacunek. Dodatkowo potrafi w bystry sposób kręcić dziennikarzynami próbującymi robić z niego czasem głupka, ale nie z nim te numery :) oby tak dalej Panie Sławku! Oglądam i słucham z przyjemnością.

GoldenBoyM

Otóż to. Znalazł pomysł na siebie, połączył talent aktorski, komediowy z muzycznym i trzepie kasiorę, a co tam :)

kucykpony

A mnie zastanowił taki kawałek na blogu piknpanther:
"ktoś z kręgów telewizji państwowej i innych państwowych instytucji kultury postanowił jakieś 2 lata temu wykreować karykaturalny „archetyp Polaka katolika narodowca ze skrzydłami husarskimi” w postaci „artysty rock-polo Sławomira”, który z pomocą niejakiego Tymona Tymańskiego próbuje wyszydzić fascynacje Polaków ich historią i ich styl życia. Ładunek nienawiści do tych wartości zawarty w „projekcie Sławomir” na przykładzie „przeboju” pt. „Megiera” – zapiera dech w piersiach"

użytkownik usunięty
bejunio

Dasz linka?

Proszę uprzejmie:

https://www.salon24.pl/u/bobry7/835651,raport-moshe-kantora-oraz-korona-krolow-z acma-i-slawomir-w-zakopanem

bejunio

kogo obchodzi jakieś prawackie pierd.olenie?

GoldenBoyM

Nie jestem fanką ani jego urody,ani twórczości,ani typu serwowanej przez niego rozrywki. Nie słucham jego piosenek i nie oglądam prowadzonych przez niego show. Ale przyglądam się temu, co wyrabia w polskim showbiznesie, ze sporym uznaniem, bo to bardzo utalentowany człowiek, przy tym pomysłowy i pracowity. Z aktora, grającego epizody w serialach ,wykreował się na gwiazdę.Zaczęłam go dostrzegać gdzieś na drugim,trzecim planie w różnych serialach i filmach-kelner, policjant prowadzący więźnia itp. Ma przyjemny głos i chyba jest dość sympatycznym facetem. Ciekawe, jak długo będzie gwiazdą number one.

GoldenBoyM

>inteligencja
łohoho łihihi

GoldenBoyM

Ani ten głos, ani ta jakość tekstów, ani nawet ten wygląd... gdzie on do Franka

GoldenBoyM

No jeśli ten disco polowiec jest "niesamowicie inteligentny"To jak określić B.Wolniewicza , L.Kołakowski ego czy S.Lema??? Nie może być zbyt inteligentny ktoś, kto tworzy buracką muzyczkę na wiejskie remizy na zapadłych zadupiach.Nie może być zbyt inteligentny ktoś, kto ma tak wypaczony gust muzyczny schlebiający najniższym instynktom.No więc, jeśli ktoś uważa tego czereśniaka za " niesamowicie inteligentnego" to tak naprawdę kompromituje się tak, że bardziej już nie można..

UFOLOG

Chyba nie zrozumiałeś...

GoldenBoyM

No az mi cie żal skoro twoje poczucie zachwytu wywoluje taki cymbal, nawet nie porównuj tego plastikowego tworu do Franka Kimono, bo sie podwójnie osmieszasz.

GoldenBoyM

Ja to się od jakiegoś czasu zastanawiam czy on ma równo pod sufitem bo czasem jest tak żenującym błaznem, że aż mi się skóra na d....e marszczy. Może znalazł pomysł na siebie, ale niekoniecznie w dobrą stronę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones