Salma Hayek

Salma Valgarma Hayek-Jimenez

7,8
31 239 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Salma Hayek

Malo jest w obecnym aktorstwie kobiet, ktore trzymaja fason 10/10 adekwatnie do wieku,a w zasadzie z tych znanych to do mety truchta sobie tylko Monica Bellucci... No ale tu własnie nadchodzi Salma! Boże w Desperado był ikoną seksu dla mnie! I teraz - w wieku 55(!) dalej jest naturalna, przepiekna i seksapil ma 25-latki! Z tych 50/60+ to na dzis top absolutny Monica/Salma i wyróznienie dałbym mniej oczywistej Jamie lee curtis, ktora nie kazdemu sie moze podobac,ale pozostaniem przy naturalnosci dala sobie wielki plus. Jasne, ze tych sex ikon lat 80'-90' był znacznie wiecej,ale nie kazde wytrzymaly probe czasu. Taka Sharon Stone czy Kelly McGills to był wtedy szczyt! Cudowne kobiety - wszystkie!

mateos8

Zdecydowanie jedna z najpiękniejszych aktorek w historii, według mnie jeszcze piękniejsza od Monici. Te dzisiejsze młode, sławne, ładne aktorki jak Ana De Armas według mnie nie mają porównania do nawet dzisiejszej Salmy a co dopiero tej z jej wcześniejszych lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones