Salma Hayek

Salma Valgarma Hayek-Jimenez

7,8
31 353 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Salma Hayek

Jako aktorka niezla, ale uroda nie grzeszy.

użytkownik usunięty
Nierika

głupia jesteś. Salma to jedna z najpiekniejszych gwiazd Hollywoodu.

użytkownik usunięty

dupka z niej była jak ta lala :D teraz już może nie lata robią swoje ale w takim desperado to był full wypas

Nierika

Obejzyj se w "Od Zmierzchu do Świtu" jej taniec z wężem a potem sie wypowiadaj!

antonow

Ogladalam, i jak dla mnie ona jest kompletnie aseksulna, choc w tym filmie wygladala w miare niezle. A na pewno nie powiem ze jest ladna...

Nierika

Jesli uwazasz, ze Salma jest "asexualna" to świadczy to tylko o Twojej heterosexualnej orientacji. Ja, jako hetero, potrafię ocenić urodę facetów (również samochodów, koni, dzieł sztuki, itd.) choć oczywiście nie wywołują u mnie podniecenia sexualnego. Twoje stwierdzenie więc nie musi oznaczać, ze Salma jest nieatrakcyjną Kobietą. Dla mnie jest ideałem urody!

Nierika

nie znasz sie, Salma jest bardzo ladna kobieta, chociaz teraz co prawda moglabym ci przyznac troche racji ale powodem jest tylko i wylacznie to ze kobieta sie najzwyczajniej w swiece starzeje (tzn jeszcze mloda jest ale latka leca). Obejrzyj ja np w desperado- tam byla naprawde piekna i sexy:}

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones