Salman KhanI

Abdul Rashid Salim Salman Khan

7,0
1 867 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Salman Khan

Chyba będziemy mieli 10 letnią przerwę jeśli chodzi o filmy z udziałem Salmana...
wygląda na to, że sąd zamierza go w końcu skazać za to, że 10 lat temu rozjechał śpiących
ludzi...

Lili89

o czym ty mowisz?, nie rozumiem tego, skoro sad juz wczesniej wiedzial o jego jazdach to dlaczego wczesniej go za to nie skazano tylko teraz?po co do tego wracac?

aleksa400

z tego co czytałam, Salman nie został wcześniej skazany bo w Indiach uważany jest za "świętą krowę", facet ma znajomości, sławę i manipulował policją- to dość zrozumiałe. Do tego uparcie twierdził, że to był wypadek :P Parodia jak dla mnie... Teraz podobno mają na niego konkretniejsze dowody...ale czuję, że znowu się wywinie bo skoro nie skazali go na świeżo to teraz będzie jeszcze trudniej.

Lili89

sama uwazam, ze jest to bezsensu skazywac go po takim czasie, kazdy popelnia bledy... on juz na pewno wie, co robil zlego w swoim zyciu. Dlaczego kazdy go tak osadza...

aleksa400

Ja go w sumie nie lubię...aniołem to on nie jest, ma przecież na koncie znęcanie się nad partnerką.
Uważam, że prawo powinno być takie samo dla każdego i nie powinno dojść do sytuacji, w której facet rozjechał śpiących, i przypuszczam, biednych ludzi, za którymi nikt się nie wstawił i jest bezkarny bo ma kasę i pozycję...
Wybacz, ale tłumaczenie, że on na pewno wie co złego zrobił w życiu wcale go nie usprawiedliwia...gdyby tak było, to powinno się otworzyć wszystkie więzienia, bo ci którzy w nich siedzą też pewnie wiedzą, że zrobili coś złego więc nie zasługują na odsiadkę...

Lili89

okej po częsci masz racje. Nad kktórą się znęcał? masz na mysli Ash? kto wie, jak bylo w ich zwiazku na prawde. On widać, ze jest porywczym gosciem rozne mogly byc sceny zazdrosci i rozne rzeczy mogly sie dziac, ale nikt nie wie tego na pewno jak oni sami. Osobiscie jesli chodzi o ich zwiazek to bardzo ladnie razem wygladali, a nawet niektore zdjecia pokazywaly jak bardzo sie kochali, no ale niestety... A zwiazek z KAtrina? tez uwazam, ze byl bardzo ciekawy, ale nie moge powiedziec nic wiecej bo przeciez nie wiem jak bylo dokladnie miedzy nimi. Nie mogę tylko uwierzyc w to, ze byli ze sobą 7 lat i, ze to sie rozsypalo! Tylko, ze oni nadla si.e szanuja, kochaja jako przyajciele, a z Ash no niestety cos musialo sie tam zdarzyc, ze taki wielki foch i z jej i jego strony. Ja go rowniez nie lubilam, ale po ogladnięciu filmu Ek tha tiger stwierdzilam, ze obejrzę sobie jeszcze inne filmy z jego udzialem i baardzo mile sie zaskoczylam, bo spodobał mi sie od razu , jego taniec, mimiki twarzy, a sceny akcji jak i nawet ta gola klata czesto pokazywana w filmach jest wspaniale!

Lili89

a ten artykul, ktory czytalas o tej sprawie teraz Salmana to po polsku czy po angielsku i czy bylaby taka mozliwoc wyslania mi go na priv :)?

aleksa400

CZY TY CZYTASZ TO CO PISZESZ??? ON ZABIŁ CZŁOWIEKA PO PIJANEMU!!!!!!! POWINIEN ZOSTAĆ ZA TO SUROWIEJ SKAZANY A NIE TE MARNE 5 LAT CO DOSTAŁ!!!

Lili89

http://film.interia.pl/wiadomosci-dnia/news/gwiazdor-bollywood-skazany-na-5-lat- wiezienia,2121981,38 chyba się jednak wykpi

Lili89

NARESZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEST WYROK DLA TEGO ZWYRODNIALCA I OGROMNEJ POMYŁKI BOLLYWOOD. SALMAN POWINIEN SIEDZIEĆ NIE 5 A MOŻE 25 LAT TO WTEDY BYŁABY JAKAŚ SPRAWIEDLIWOŚĆ NA TYM ŚWIECIE.

budzynska1987

Tylko 5 lat? Parodia, a nie wymiar sprawiedliwości... :(

Lili89

W naszym kraju małżeństwo zabiło 3 letnie dziecko i przez kilka lat po zabójstwie pobierali na niego świadczenia socjalne. Nie byli sławni i nie mieli znajomości, które mogły by im pomóc w złagodzeniu wyroku. Również dostali 5 lat. Na pewno słyszałaś o tym w tv. To dopiero jest parodia.

Lili89

Mięczak z niego i tyle. Najpierw zwalał wine na innych, potem twierdził, że ofiara już nie żyła, a gdy przyszło zapłacić za swój błąd uciekł od kary. Pff... Zapomniałam, że sławni i bogaci są ponad prawem. Co z tego, że zabił? Do tego dochodzi kłusownictwo i znęcanie się nad partnerką. Chodzący ideał dla dzisiejszych nastolatek. A dziwiłam sie czemu go nie polubiłam...

Lili89

tak jak w filmach Salman to słodki gość tak w rzeczywistosci potwór :) poczytajcie sobie, kiedy był w związku z Aishwaryą Rai notorycznie ją bił i nachodził na planach zdjęciowych :) a to tylko namiastka tego co zrobił.. w dodatku zabicie człowieka.. po obejrzeniu filmow z jego udzialem w życiu bym nie powiedziala że jest takim złym człowiekiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones