Salman KhanI

Abdul Rashid Salim Salman Khan

7,0
1 867 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Salman Khan

Nie byłam jego fanką. Wręcz przeciwnie, nie znosiłam go. Zawsze wolałam Shah Rukh Khana od niego. W te wakacje dałam sobie wyzwanie żeby zobaczyć wszystkie jego filmy. Zaczęłam od tych nowszych: Daabang, Bodyguard, czy Wanted. Powiem szczerze, że jego gra aktorska nie wzbudza już we mnie takiego zniesmaczenia jak kiedyś, wręcz przeciwnie gdyż zaczęły mi się podobać filmy z jego udziałem i uważam, że jest zaraz po SRK najlepszym Khanem w Bollywoodzie. Nie będę wypowiadać się na tematy spoza ekranu gdyż osobiście go nie znam. Zresztą jak każdy z Was, więc nie wypowiadajmy się na temat czy jest dobrym człowiekiem czy złym. Dla nas on po prostu powinien być dobrym aktorem.

chichi20

Mi był natomiast od początku obojętny, w niektórych filmach darzyłam go cieplejszym uczuciem, gdy coś mu się nie powodziło (np. w KKHH musiał zrezygnować z Anjali).
Złym aktorem nie jest, ale czasami ma irytującą mimikę. Chociaż w "Ek Tha Tiger" grał takiego nieporadnego w relacjach z kobietami (kto by pomyślał!) i całkiem zgrabnie mu to wyszło. Chociaż dało się zauważyć, że patrząc na Katrinę oczy mu się świeciły z radości. :)
Pozdrawiam. :)

julCia69

Też mi się nie podobała jego mimika, ale od kiedy wiem, że jest chory to jakoś przestało mnie to aż tak mocno irytować ;-). W końcu to przez chorobę.

chichi20

Chodzi Ci o neuralgię trójdzielną? Miał operację w czerwcu albo w lipcu... Nie pamiętam teraz dokładnie.
A powiedz (nie jest to odpowiednie określenie) masz wszystkie filmy z Salmanem? :D

julCia69

Mam większość, gdyż postawiłam sobie za zadanie zobaczyć wszystkie filmy z nim no i mam do 1997 na razie ;-)

chichi20

Imponujące! Serio. Czyli już wiem, do kogo się zwrócić jeśli stwierdzę, że warto przerobić Salmana. ;) O ile pozwolisz. :)

julCia69

Pewnie ;-).

chichi20

Gdy będę miała w planach zawitać na Śląsk to dam znać odpowiednio wcześniej. ;-) Żebyś mogła się przygotować.
Widzę, że oglądałaś "Veer". I jak? Bo u mnie jest ten film od dłuższego czasu i tak się zastanawiam, czy oglądać...

julCia69

Warto naprawdę ;-). Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones