Sam Claflin

Samuel George Claflin

8,5
42 583 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Claflin

T o właśnie Sam zagra w sequelu Igrzysk.
Jak dla mnie w ogóle nie pasuje do roli Finnicka. Jakoś inaczej sobie go wyobrażałam czytając książkę. Ac o wy o tym sądzicie??

aneant89

Nie ma co się nastawiać negatywnie. Obejrzymy, zobaczymy.. :)

mawa2

Ja osobiscie bardzo lubie Igrzyska smierci, wiec film napewno mi sie spodoba. Tylko F. jest zagadka :) :D

aneant89

Mnie też na pewno się spodoba. Ale dla mnie nie tylko Finnick jest zagadką - Johanna Mason (która według mnie jest dobrana gorzej niż Finnick) i inni trybuci też. :)

mawa2

Poczekamy, zobaczymy jak wyjdą finalnie w samym filmie. Muszę wam powiedzieć że jestem dobrej myśli, uważam że nikt szczególnie nie zawiedzie, obym się nie mylił.

asiula87

Mam podobne odczucia co do niego. Fininicka wyobrażałam sobie zupełnie inaczej :C Do tego jeszcze niezbyt mnie przekonała jego rola w Piratach. Na ale nic. Pożyjemy, zobaczymy :D

asiula87

Dobry aktor, uważam że sobie świetnie poradzi w tej roli. Poza tym widziałem go w jakimś zwiastunie i wypadł tam lepiej niż dobrze ;-)

GoldenBoyGT

Jak dla mnie pasuje do tej roli... I Ciekawie wyglada:)

cynaminek

No, nie da się ukryć że przystojniak z niego ;)

asiula87

Pasuje mi na Finnicka bo on właśnie był takim wymuskanym lalusiem. Nie rozumiem sympatii czytelników do tej postaci bo nie było go wiele w książkach i dla mnie zawsze był tylko jednym z trybutów tyle, że o ładnej aparycji. Wolę Johanne. A poza tym to wszyscy tylko skupiają się na wyglądzie aktorów. Ważne są umiejętności aktorskie. Jakby wzięli kogoś wyglądającego jak klon postaci o kompletne drewno to dopiero by było niefajnie. Calfin czy jak on tam się nazywa zbiera powoli dobre recenzje tak jak i Jena. Tak samo w przypadku Josha. Gdyby nie miał wyfarbowanych wlosów na blond to w ogóle nie przypominałby mi w niczym Peety wizualnie ale kiedy gra to idealnie odtwarza ten spokój i serdeczność Peety. Chyba on ma podobny charakter do tej postaci.

IKnowWhatYouAre

zgadzam sie zToba w 100%

cynaminek

Tak jak sama uważam. http://30.media.tumblr.com/tumblr_m187r9M97n1qzh8kqo1_250.gif

IKnowWhatYouAre

Dokładnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones