Sam RileyII

Samuel Peter W. Riley

7,9
8 606 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Riley

Oprócz Curtisa przypomina mi też (Z wyglądu i nie tylko) Pete'a Doherty'ego. Nawet bardziej.

miryjur

A mnie przypomina Benicio del Toro

miryjur

dokładnie też mam takie odczucia, jak zobaczyłam głównego bohatera od razu pomyślałam o Dohertym: szczupły, wysoki, z posępnym i zmęczonym od używek wzrokiem.

MrsDean

popieram, ale co do benicia mam duze watpliwosci...

Gryzio

hahahahahaha mi też przypomina Pete'a :D ale pewnie nie prowadzi tak hulaszczego życia jak on ;-)

jean_lici

Podobieństwo do Pete'a zastanawiające, wręcz niewiarygodne jak są do siebie podobni.
Co do drugiego członu wypowiedzi, nie ma wątpliwości, ze nikt prócz Pete'a nie jest zdolny
prowadzić takiego trybu życia :), a próby podjęcia wysiłku dorównania mu z pewnością skończyłyby się śmiertelnie.

miryjur

Ray Stevenson. Na początku myslałam, że to on xd

miryjur

Pete! oglądając "w drodze", cały czas myślałam jak bardzo go przypomina :D

miryjur

to dobrze się składa bo ten też niedługo wykituje i będzie mógł zagrać kolejną biografię :)

miryjur

Mi przypomina Brandona Frasera i trochę Roberta Pattisona.

miryjur

a mi momentami, przypomina Gerarda Waya

miryjur

Dla mnie to jest młody Leonardo di Caprio.

miryjur

Do młodego Doherty'ego owszem, ale do tego z 2014 roku już średnio :D Pete bardzo "zdziadział", przytył i widać na jego twarzy efekty stylu życia, który prowadzi (chociaż i tak trzyma się naprawdę nieźle, to cud, że skończył 35 lat). Natomiast Sam Riley ma w sobie pewien ujmujący magnetyzm, klasę i chociaż nie jest to standardowa brytyjska uroda, to kraj z którego pochodzi ma wypisany na twarzy ;) A Iana sportretował doskonale, także jeśli chodzi o mimikę twarzy (a często jej brak).

miryjur

To jest młody Kyle MacLachlan, tylko zobaczcie!

Toshiroyuki

dokładnie, Agent Cooper niech się lepiej wytłumaczy :)

Toshiroyuki

Zgadzam się w 100 %

miryjur

Miks Doherty'ego i MacLachlana. Ale bardziej do tego pierwszego. :)

miryjur

W Czarownicy wygląda jak Joe Keery

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones