Sam RileyII

Samuel Peter W. Riley

7,9
8 631 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Riley

Jak dla mnie należy do osób o bardzo osobliwej urodzie. Chociaż nie jest typowym przystojniakiem, jakich widujemy na okładkach gazet, dla mnie jest przystojniejszy. Ma w sobie coś urzekającego. A te oczy...

Leorana

Definitywnie. <3 Kiedy zobaczyłam go w Maleficent, od razu mi się spodobał.

nikolazd

Mi też spodobał się w tym filmie. Ma coś w sobie ciekawego.

nikolazd

mi też :) w sumie to przez chwilę miałam nadzieję, że to on będzie prawdziwą miłością Aurory :D

Agness_92

Nie tylko ty ;D

Agness_92

ja nie przez chwilę a przez pół filmu, od kiedy Aurora pierwszy raz zobaczyła go w ludzkiej postaci. :D

Leorana

Tak, wygląda niesamowicie :)

Leorana

Zgadzam się, Riley jest przystojny w taki tradycyjny, męski, niewymuszony sposób. Poza tym uwielbiam głębię jego głosu - ciepły, zachrypnięty (a chrypki są, nawiasem mówiąc, bardzo pociągające!). Zdecydowanie w ścisłej czołówce aktorów, których oglądanie i słuchanie sprawia mi najwięcej przyjemności :)

eoste

zgadzam się w milionie procent z tą chrypką :D świetny tez jest w rolach komediowych:) w 2016 roku Nickelodeon wypuściło nową kreskówę - Tinkershrimp & Dutch gdzie Sam użyczył głosu wrednemu kurczakowi bez głowy Michael'owi the Fowl... no świetny jest :P mam nadzieję że będzie o nim jeszcze głośno :)

ivy_7

Ja też jestem jego wielką fanką. Mam nadzieję, że jego kariera się rozkręci.wlaśnie wyszedł trailer ,,free fire", w którym gra i film zapowiada sie obiecująco. https://www.youtube.com/watch?v=G_yyIfhhR8I
Jako pan Darcy jest świetny.
Zagrał też w filmie familijnym po niemiecku. Tutaj trailer https://www.youtube.com/watch?v=ibG2fUNOLYs oglądajcie od 0:50 do 1:00
Zauważyłam, że wielu osobom przeszkadza jego głos. Ale na to nic nie można poradzić. Mnie sie nawet podoba ta chrypka.
Chętnie widziałabym go w roli Jamesa Bonda.

ignis_2

właśnie nawiązując do tego filmu niemieckiego... nie ma go w bazie Filmwebu :) pokusiłam się własnie 2 dni temu o zgłoszenie do redakcji czy gdzie to tam idzie;) o wstawienie strony filmu :) Jako Darcy... bezapelacyjnie fantastyczny! Świeży, wyrafinowany, jak dla mnie strzał w 10kę w obsadzie. Choć czekam z utęsknieniem również na Free Fire :) Miło będzie go zobaczyć w komediowej odsłonie pełnometrażowej :) jak dla mnie kawał solidnej roboty z jego strony w filmie 13 i Brighton Rock... O Control z przyczyn oczywistych nie wspomnę :)

eoste

Mam to samo. Mam obsesję A jego punkcie. Przepiękny mężczyzna z niesamowitym głosem. Ideał

Leorana

To jest młody Kyle MacLachlan, tylko zobaczcie!

Leorana

Jest mroczny

Leorana

Zgadzam się, mroczny z zniewalającym głosem :)
Duma i Uprzedzenie i zombie z nim jako Darcym-rewelacyjne !!! Rzadko się uśmiechał ale jak już to zrobił.... Zupełnie jak oryginał z 1995.
Jako Diaval był świetny, o wiele lepszy niż książęta razem wzięci :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones