Sam Worthington

Samuel Henry J. Worthington

7,8
26 181 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Worthington

Podobno bierze lekcje gry aktorskiej samego Wladimira Wladimirowicza Putina...temat przewodni "Jak być drewnem..."

UPADLY_WIDZ

Widzę , że jesteś hejterem , bo hejtujesz dobrego aktora twuj nick odzwierciedla to jaki jesteś .

snajper12331

Jak mi odpowiesz w jednym krótkim zdaniu, nie zawierającym więcej jak góra 5 wyrazów, dlaczego Sam to dobry aktor, to zlikwiduje konto.

pozdrawiam

Tytan
Władca

UPADLY_WIDZ

1 - AVATAR NAGRODA SATURN
2 - UDZIAŁ W KULTOWYM FILMIE TERMINATOR




CHYBA WYSTARCZY A JEŚLI NIE TO ODPISZ MAM JESZCZE KILKA ARGUMENTÓW :D

snajper12331

buahahah

1. to nawet się nie wypowiadam, J.C kupił te wszystkie pseudo nagrody...

2. udział ? buahah , a tak na marginesie T4 u mnie dostał 1, kompletne dno w porównaniu do poprzednich części, zero klimatu

zabiłeś mnie tym postem...

Sam to ostatnie DREWNO !!!

UPADLY_WIDZ

Czyli jeszcze kilka argumentów :
1. Wybitnie podkłada głos w call of duty
2. Ma ocene 7.9
3.908. w top aktorzy - Lipny argument
4.Gdyby Był "drewnem " to reżyserowie nie płacili by mu za zagranie w filmiach : "Starcie Tytanów " , "Gniew Tytanów " ,"Avatar 1,2,3 "
5.Twuj nick sam w sobie mówi że jesteś hejterem
6. Ocena pod twoją nazwą myślisz dlaczego taka słaba co ? no to już wiesz.
7. Drewno oznacza kogoś kto wogule sie nie rusza nie ukazuje emocji i tp. Natomiast on Ukazuje emocje Robi uniki i inne cudawianki .

Mam prośbę niepisz jakiś "buhahah" bo to wygląda jakby dziecko pisało nie upadnij jeszcze niżej bo jak dlamnie masz rangę gimbus :)

snajper12331

"7. Drewno oznacza kogoś kto wogule sie nie rusza nie ukazuje emocji i tp. Natomiast on Ukazuje emocje Robi uniki i inne cudawianki ."

Kompletnie się tutaj nie zgodzę, zresztą było już wielu co pisali, że to kompletne DREWNO, zero mimiki twarzy, jakichkolwiek emocji, nigdzie w żadnym filmie !

Ovena na FW sie nie liczy, przez takie dzieciaki jak Ty.


buahahha

xD

LoL

(może byc? )

UPADLY_WIDZ

Prawda jest taka , że jedyny dzieciak który tu pisze to ty można to poznać po tym co w komentarzu u góru napisałeś a ile ja mam lat niewiesz i się nie dowiesz :)

snajper12331

prawda jest zupełnie inna, dzieckiem musisz być Ty skoro cenisz takie drewno...

tyle w temacie

UPADLY_WIDZ

NIE CENIE SAMA ALE NIE MÓWIEŻE JEST DREWNO

snajper12331

Umarłem po stokroć czytając Twoje wypociny. Jakby można było plusować, to zakładałbym tu nieskończone multikonta żebyś tylko mogła rozwijać swoją działalność komentatorską. Tylko tak dalej. Zbieraj doświadczenia i dziel się nimi wszędzie. Koniecznie dużo pisz. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
UPADLY_WIDZ

Piszesz nietaktownie, niemniej zgadzam się z Tobą w 100 %. :-)

Lubie tego aktora i ma u mnie 7 za kilka fajnych filmów co nie zmienia faktu że faktycznie jest DREWNEM !!! ;) hue hue hue

użytkownik usunięty
Ralph_S_

Dzięki tak 'obiektywnym' ocenom jak Twoja wielu zdolnych inaczej uchodzi tu za wybitnych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones