Samantha Geimer

Samantha Jane Gailey

8,0
1 ocena występów osoby
powrót do forum osoby Samantha Geimer

ale nie wierzę w to, ze Polański nie wiedział o tym ile ona ma lat.
Właściwie to ja zupełnie tego nie pojmuję, koło w (jakimś topniu naszego) reżysera zapewne kręciło się wiele kobiet, młodszych (15, czy 16+), czy starszych, pewnie mógł wybierać, i przebierać, a wybrał akurat 13...
Rozumiem, że mogła go w jakiś sposób skusić, ale chyba facet swój rozum miał, i zdawał sobie sprawę z tego, że grozi mu kara za pedofilię, co nie?

Zwolennicy obniżenia wieku mówią, że wiele nawet 12-sto, 13-sto latek wygląda na zdecydowanie starsze (sam osobiście znam takie dwie), i, że brało się je za żony w średniowieczu, a na dalekim, czy bliskim wschodzie nadal panuje "kult lolity" ale na Boga, może i fizycznie (niektóre, szczerze to mało które, 95% wygląda nadal jak dzieci) są 3-4 lata starsze (fizycznie), ale psychicznie, mentalnie to jeszcze dzieci!

My faceci mamy taki wybór w starszych kobietach, że naprawdę nie widzę powodów, żeby obniżać wiek zgodnej z prawem inicjacji (szczególnie, że 95% 12/13 latek to właściwie jeszcze niedojrzałe, niewykształcone dzieci, które nie sa w stanie podniecić zdrowego mężczyzny).

Oczywiście nie popieram uprawianie seksu nawet przez nastolatki, bo nie godzi się to z moim w dużej mierze katolickim poglądem na te sprawy (sam osobiście gdybym miał się ożenić, to właśnie żona byłaby moją pierwszą kobietą, i zarazem ostatnią, takie mam zasady).
Ale nikomu tego zakazywać nie chcę, a nawet jeżeli ktoś nie jest katolikiem nie mogę.

Dziękuję za uwagę.

spiwi

Nie bronię nikogo. Chcę Ci jedynie zwrócić uwagę, że w dokumencie "Ścigany i pożądany" jasno padają słowa w obecności adwokata, prokuratora i sędziego. Roman mówi coś w stylu: "Przyznaję, że uprawiałem seks z nieletnią wiedząc że ma 13 lat". To był warunek ugody, że jej nie zgwałcił, a jedynie bezprawnie się kochali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones