Sandra Bullock

Sandra Annette Bullock

8,1
55 897 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Bullock

W wieku pięciu dych tak młodo wyglądać. Jestem w szoku. Ona chyba jest z innej planety.
Co o tym sądzicie? Zapraszam do dyskusji.

SweetArtist

Weszłam na tę stronę z ciekawości i jak spojrzałam na datę urodzenia, to przetarłam oczy ze zdziwienia. Moja mama jest zaledwie 4 lata od niej starsza. Sandra wygląda pięknie w tym wieku i wcale nie widać, żeby poddawała się jakimkolwiek zabiegom, chociaż może ja po prostu tego nie widzę. Sarah Jessica Parker jest od niej o rok młodsza, a dla mnie wygląda o wiele gorzej. No cóż, jest czego pozazdrościć, też bym w tym wieku chciała tak wyglądać.

Lunona_2

Jej nos nie jest tym samym perkatym nosem co dawniej, poza tym ma bardzo ostre, jakby napięte rysy twarzy... sami sobie dopowiedzcie resztę. Pozdrawiam!

shaulinka

Ma pieniadze i operacja wyszly swietnie? Jednak to chyba nie odejmuje wieku i nie robi z niej nieatrakcyjnej.

Sarah Jessica Parker zawsze byla… powiedzmy wprost- brzydka. Czasami nawet pieniadze nie pomagaja.

SweetArtist

Ta Pani wydaje rocznie mega kwoty zeby tak wyglądać, na 34 lata w wieku 51 - nie ma zadnej zmarszczki, tak jak i wiele innych aktorek w jej wieku, Taki efekt mozna uzyskac dzieki regularnemu ostrzykiwaniu twarzy preparatami kwasu hialuronowego, przynajmniej 2 razy w roku, ponadto zabiegi maloinwazyjne szyja, dekolt np. ultradźwiękami, laserem, lipoliza ramion, brzucha, laser na uda, lydki i lipoliza, zageszczanie wlosow, modelowanie posladkow - laser, ultradzwieki lub chirurg w ostatecznosci, liposukcja podbrodka. Ale faktycznie efekt zniewalajacy. Sa zdjecia, na ktorych widac pogarszajaca sie szyje - zostalo szybko zniwelowane i juz w kolejnych latach znowu mloda szyja.

Bez zabiegow medycyny estetycznej - nie ma opcji. zeby starzec sie jak gwiazdy trzeba dysponowac majatkiem gwiazdy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones