Sandra Staniszewska-Herbich

6,4
1 594 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Staniszewska-Herbich

Bardzo lubię p.Sandrę.Świetna aktorka i genialnie odegrała rolę Hali w filmie"Kamienie na
szaniec"Więcej takich aktorek!!:)

nataajka

Aktorka ? Jaka aktorka ? Zagrała statystę w dwóch badziewiastych serialach i jedną rolę na dużym ekranie. Uważasz, że to wystarczy aby nazwać ją genialną aktorką ? Duża przesada.

perun_6

No przepraszam bardzo ale to jest moje zdanie a nie Twoje i mam prawo je tutaj wyrazić ;) To nie jej pierwsza i nie ostatnia rola jeszcze nie raz usłyszymy o Sandrze.Dla mnie zagrała genialnie i będę to powtarzać

perun_6

W 2013r Ukończyła PWST w Krakowie więc dyplom aktorki posiada,jest na początku aktorskiego szlaku,ponadto w spektaklu"Pływalnia" otrzymała nagrodę na 31 Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi w 2013r Debiut w filmie Dekalog 89 2009r a zagranie w serialu chyba ujmy nie przynosi? po to to jest. Granie w serialu nie jest to niczym złym.Kamerze też są potrzebne młode twarze.Reasumując Sandra to miła aktorka.

perun_6

Zbyt wcześnie by ją nazywać genialną aktorką. Zdecydowanie. Może prędzej "dobrze rokującą" ale do tego trzeba ją oglądnąć więcej niż w podrzędnych rolach.

nataajka

Serdecznie zapraszam na Oficjalny Fan Club aktorki Sandry Staniszewskiej :) https://www.facebook.com/SandraStaniszewskaOFC?fref=ts

nataajka

Może i tytuł aktora posiada, ale poza tym mało ma z tym wspólnego. W "Kamieniach na szaniec", wręcz mnie irytowała, gdy pojawiała się na ekranie, a jak na razie "kariera" stoi w miejscu, więc chyba taka genialna nie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones